Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek fius ha egy...

Szerintetek fius ha egy lanyon bo szaru nadrag es converse van?

Figyelt kérdés
Nem melegito,hanem ilyen vekony anyagu nadrag meg farmer szinu kek converse-el.

2013. febr. 4. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem. Hordhatod így nyugodtan.
2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen, bár én inkább tucatnak nevezném.
2013. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert mondjuk a divat nem nagyon izgat,de a suliban sokszor azt mondjak hogy fius vagyok olyan ruhaban,meg hogy a drogosok hordjak igy :S mar elegge zavar,ezert nem nagyon jarok ugy,pedig nekem tetszik. Nem visszataszito ha mondjuk a buszmegalloban meglatsz egy ilyen lanyt? Amugy fel tudok csinosan is oltozni csak neha olyan kenyelmes es jo ez a viselet..nem eppen a legnoiesebb,de nem nagyon fius?:/
2013. febr. 4. 18:16
 4/24 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy tucat? Epphogy mindenki szuk szaru naciban meg sexi csizmakban jar..
2013. febr. 4. 18:17
 5/24 anonim válasza:
szerintem nem az. én pont ugyanilyen cuccokban járok, és az utcán mindenki így megnéz magának aztán persze véleményt alkot és ezt elég sok esetben nem tartja meg magának, de engem ez nem igazán érdekel.. elvégre is ha az ő élete olyan unalmas hogy az én külsőmmel is van ideje foglalkozni akkor csak sajnálni tudom, mert ő a tucat.. de a sulimban nem mer senki beszólni.. :'D
2013. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok :)) mondjuk én az a baj alapból fiusabbnak érzem magam mert magas vagyok és széles a vállam :((
2013. febr. 5. 20:42
 7/24 anonim válasza:
100%
hajol nezel ki a fiuk le szarjak,a bartaid meg ha igaziak ok is tesznek ra,aki meg alapbol nem kedvel annak vehetsz fel 6 000 000 ft-os ruhat akkor is csunnya leszel neki
2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok: Biztos! Én is járok bõszárú farmerban tornacipõ párosítással ( nem converse mert én azt nem szeretem) és senkinek nem volt rá egy rossz szava sem. Azt nem mondom, hogy a plázapics@'k nem néztek meg maguknak, de pont nem érdekel..nevegségesek, mert nincs egyéniségük. Azt hordd ami neked tetszik és más véleményével ne törõdj! :)

14l

2013. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"mert nincs egyéniségük"

Igen, a plázap*csáknak valóban nincs egyéniségük, de hidd el, hogy a farmer + tornacipő kombó se utal valami nagy individumra. Ez is csak egy a sok tinik által felkapott baromság közül.

Hiába, az aurea mediocritas úgy látszik tényleg megszűnt létezni.

2013. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
utolso előtti,én neked adok igazat. Manapság végigsétálsz az utcán szinte ugyanolyan öltözködésű embereket látsz. Ezen nem kell vitatkozni,ez igy van. Szerintem az utolsó előtti ugy értette,hogy a pláza****ák nem merik felvállalni önmagukat,ezért a divat szerint öltözködnek.
2013. febr. 8. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!