Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezek eredeti...

Szerintetek ezek eredeti Converse cipők lehetnek?

Figyelt kérdés
divat-ruha.vatera.hu/uniszex_ruhazat/uniszex_cipo/converse_cipok_tobb_szin_meret_jon_a_tavasz_1701032858.html

2013. febr. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eredeti,de nem tudom!Az értékelésekbe olvass bele és nézd meg,hogy mit vettek nála!Amúgy szerintem vegyél egy (eredeti!)eredetit!pl.: [link]


Itt most szinte mindegyik Converse akciós!(a cipő csak példa!)Én egyszer itt rendeltem egy tatyót és nagyon elégedett voltam!Vagy ha nem akarsz rendelni(sok idő mire kihozzák kb.2 hét)akkor menj be az egyik üzletükbe!Sok sikert!Remélem segítettem!


28/N

2013. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg is rendeltem onnan egy fekete bőr converse-t :D
2013. febr. 4. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit örülök,hogy tudtam segíteni! :)
2013. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Legendsbe szerintem is jok vannak,en is most onnan vettem,a minoseggel nincs baj,de majd most le tesztelem az eladok kedvesseget,ugyan is rossz modelt vettem es ra fizetes nelkul ki akarom cserelni.
2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem eredeti
2013. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!