Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tároljátok a cipőiteket?

Hogy tároljátok a cipőiteket?

Figyelt kérdés

olyan válaszolóktól szeretnék infót kapni akiknek tényleg sok van, és praktikus megoldást talált..

nyilván másoktól is szívesen fogadom a válaszokat


2013. febr. 4. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok ugyan, de mondhatni sok van. Nem vagyok helytakarékos, a dobozaikban tartom őket, ennyi figyelmességet megérdemelnek. :)
2013. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 35 pár cipőm/csizmám van eltárolva egy nagy vászonzsákba bedobálva:) mielőtt bekerül egy cipő a zsákba, kitömöm újságpapírral, hogy ne veszítse el a formáját, és alaposan letakarítom (a talpát főleg, azt fertőtlenítem is!), hogy ne piszkolja össze a többit. Helytakarékosság szempontjából szerintem jó ötlet, mert befér egy sarokba az összes cipőm, viszont ha elő kell ásni egyet, akkor általában mindet ki kell szórni, illetve mielőtt elrakok egy cipőt, jó pár perc, amire lemosom, megtörlöm, kitömöm, stb.
2013. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket aktuálisan hordok minden nap, azok cipős polcban vannak, amiket pedig nem, azok a dobozában vannak és a szekrényemben tartom őket.
2013. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fúúú, tök jó ötletet találtam erre múlt héten, de persze most nem találom :( Egy raklapot alakítottak át cipőtárolónak, és ráadásul a tetejét befedték textillel, így rá is lehet ülni. Ha meglesz, linkelem.

Ez sem rossz ötlet [link]

2013. febr. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sajnos (vagy nem sajnos:D) nekem is gondot okoz a tárolásuk, nagy ötletkeresésben vagyok :)
2013. febr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a felesleges cipőket a lányok elküldhetik nekem...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2013. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!