Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben tároljátok a fehérneműt?

Miben tároljátok a fehérneműt?

Figyelt kérdés
Rengeteg van,téli zokni,tavaszi zokni,bugyi,melltartó,harisnya,övek,páromnak szintén.... Most egy műanyag fiokos szekrényben van,de ez kevés. Adjatok légyszi ötleteket!
2012. febr. 9. 10:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jó persze neki nincs harisnáyja és melltartója:D:D
2012. febr. 9. 10:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e hely a lakásodban egy komódnak. Az IKEA-ban sokfélét lehet kapni. Vannak egész korrekt áron és némelyik rengeteg holmit elnyel. Én komódban tárolom a fehérneműimet. A bútoron kívül vannak tárolódobozok fedéllel ruhák számára, poliészter anyagból. Esetleg az is jó lehet.
2012. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Van Ikeás komodunk,de abban van a lányunk ruhái. Malm szekrénye van. 4fiokos. A műanyAg fedeles is oké, abban a játékai vannak... VAlami fiokos szekrény féleségre gondoltam ami felfelé terjeszkedik.

S hamarosan költözünk és ott nem tudom mekkora lesz a helyünk egy malm féle szekrényhez..

2012. febr. 9. 10:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi a szekrény aljában lévő két fiókban :D

Az öveknek érdemes venni övtartót, akkor nem foglalnak helyet, ha van külön tavaszi zokni, azt ilyenkor tegyétek el valahova, ahol a nyári ruhákat tároljátok, máris több hely lesz.

Amúgy a malm komódokat nem lehet egymásra pakolni? Akár úgy, hogy a falhoz rögzíti a férjed a felsőt.

2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom utolsóhoz, szekrény alján lévő fiókok:D
2012. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Övtartó? Itthon tavaszi zokniban vagyok,szóval nem kéne eltenni a zoknikat..
2012. febr. 9. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:
övtartó: szintén ikeában lehet kapni, ilyen karikák vannak rajta, azokba belefűzöd az öveket, aztán beakasztod a szekrénybe. Annyi helyet foglal, mint egy ing.
2012. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link] Ilyesmiben van most.Csak kék és egyes ill két fiok van egyben.

multkorában láttam az Ikeában egy jópofát ami tetszett de nem tudom a nevét:( Álló komod szerű volt..

2012. febr. 9. 11:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja:D Nem tudtam hogy az arra való:D Én sálakat tartok rajta.
2012. febr. 9. 11:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nagy ruhásszekrényünk van, az alja kihasználatlan volt tehát üres mert nagy alja volt. Egyik asztalos ismerősöm csinált oda fiókokat és abban tárolom a fehérneműket és a harisnyákat. A zoknikat a szekrényem egyik polcában tárolom egy kis dobozban, persze a vastagak és a vékonyak külön vannak téve egy másik szobába főleg azok amiket nyáron hordok, így elfér minden. Az öveket meg egyéb kiegészítőket az ajtóra rögzített kis deszkarúdról lógatom le.
2012. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!