Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben tároljátok a fehérneműt?

Miben tároljátok a fehérneműt?

Figyelt kérdés
Rengeteg van,téli zokni,tavaszi zokni,bugyi,melltartó,harisnya,övek,páromnak szintén.... Most egy műanyag fiokos szekrényben van,de ez kevés. Adjatok légyszi ötleteket!
2012. febr. 9. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hűtőben
2012. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, az miért kifogás, hogy a gyerek cuccait is olyanban tároljátok. O_o Nyilván ne azt ürítsétek ki, de attól hasonlót még vehettek, nem? :D

Én személy szerint fiókok és hasonlók híján dobozba hajítottam az ilyesmit, azt meg betettem a szekrénybe, sajnos elég lepukkant ez az albi. :(

De sok helyen lehet kapni olyan fiókos tárolót, amit egymásra lehet tenni, kisebbeket láttam a KIK-ben asszem. Ikeában is tuti van ilyesmi. Ha akasztósban van hely, lehet varrni olyan cipzáros zsákot vállfára, amilyet anno oviban használtunk (manapság nemtom divat-e még :D), sok zokni belefér pl, ugyan nem átlátható, de helytakarékos.

De a hűtő sem rossz megoldás, nekem tetszik, megbeszélem lakótársaimmal majd. xD

2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha látnád hogy kipakolja 2perc alatt az összes ruháját belőle akkor nem mondanád ezt...

Ha nem tetszik az albi,gyere ide a mi helyünkre!:)

Hütő? Hát végülis jó nagy hütőnk lesz,talán elférne benne:D:D

2012. febr. 9. 15:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Komód. (ikea, Malm szintén :D )
2012. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tudjűtok akkor hogy hivják azt a szekrényüket ami álló,hasonlit a Malm-hoz,de álló.Kb 1 méter magas.S a legalsó fiokja nagyobb,de a tobbi kisebb ll a legfelső kéttéosztott?
2012. febr. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!