Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a bulira?

Mit vegyek fel a bulira?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel nem sokára megyünk bulizni egy "disco" szerűségbe, és nem igazán tudom, hogy mit vegyek fel. Ducibb vagyok, mármint a kezem és a hasam nem vékony, viszont szép lábaim vannak, ott nem vagyok "vastag". A szülinapomat fogjuk ünnepelni, és majd a héten megyek vásárolni ruhát, amibe a bulira szeretnék elmenni. Tudnátok mondani olyan ruhákat/ruha darabokat, amik dundibb csajoknak is jól állnak, és persze nem fagyok bele? Nagyon tanácstalan vagyok. Képeket is szívesen fogadok. Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. febr. 3. 00:32
 1/3 ívy1 ***** válasza:
Ha mindenképpen takarni akarod a "vastagabb" részeket olyan ruhát válasz ami mell alatt bővül,vagy ugyanilyen fazonú tunika cicanadrággal. Azt írtad szép lábad van,akkor mindenképp az utóbbit javasolnám,mert akkor az van kihangsúlyozva.Ha hideg van,vegyél alá egy harisnyát,és lábbelinek valami magasabb sarkút hogy még az is nyújtson.
2013. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ívy1 ***** válasza:

[link]


Hasonló legyen a tunika mint a bal oldali csajszin.

2013. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat és ötleteket :)
2013. febr. 3. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!