Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házibuliba jó lenne ez a szett?

Házibuliba jó lenne ez a szett?

Figyelt kérdés

Egy ilyen színes ing,csak kicsit hosszabb, meg gombok helyett patentos: [link]

az ing alá pedig egy egyszerű minta nélküli fekete magas nyakú blúz.. esetleg egy szürke lilás kékes sál a nyakba.úgy hogy teljesen körbetekerve.. szal nem lóg ide-ode..:P


világos farmer..szőrős csizma..( bár gondolom a csizmát úgyis le kell venni..:)


18N


2013. febr. 1. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be ez az összeállítás(az ing miatt)de ha ebben érzed jól magadat szerintem jó lesz
2013. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ing alá ne húzz magasnyakú blúzt.
2013. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
végülis nem egészen magas nyakú, mert ahol a nyak kezdődik abból takar el vagy 2-3 cm-t
2013. febr. 1. 13:10
 4/6 Alexandra0908 ***** válasza:
50%
Házibuli...bent leszel a házba,ahol meleg lesz...akkor mi a francért öltözöl így be?kényelmetlenül fogod magad így érezni,és nem is tudsz levetkőzni se...ilyen ing alá max. toppot veszünk,nem magas nyakút,ne legyél ízlésficamos. :)
2013. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ívy1 ***** válasza:
Bocs de nekem elég hétköznapisnak tünik,oké hogy csak házi buli de azért valami csinibb kellene,főleg ha esetleg lesz ott egy olyan srác aki tetszik.
2013. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Nekem tetszik, végre valami normális, és nem a szokásos "p*csám kint van, mellem kint van, de megsértődök, ha lek-nak".

Hasonló ingem van nekem is, csak lilában. Nem vennék alá semmit. Inkább egy farmerdzsekit rá, és nem szőrös csizmát (nem tetszenek).

2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!