Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszteri házibuliba...

Szilveszteri házibuliba túlzás egy ilyen ruha?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban leszek, később pedig lehet, hogy egy szórakozóhelyen (nem disco). Barátnőm szintén ilyesmi rucit akar felvenni, de nem túlzás egy kicsit? Túlöltözni senkit nem akarok annyira, és ez mégis csak egy házibuli... Bár a ruha nagyon tetszik, és biztosan meg fogom venni, későbbi alkalmakkor még szükségem lesz rá :)

[link]



2012. dec. 26. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nem öltözöl túl senkit. Nagyon szép.
2012. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Pont olyan bulizós kinézete van:)
2012. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó ruha egy buliba, szilveszterre. Persze csak ha ilyen vékony vagy mint a modell csaj. Hájas lábakon vicces lenne.
2012. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Házibuliba szerintem túlzás.

Meg amúgy is lekerül rólad, akkor meg minek így kiöltözni? Kímélj meg, a nem vagyok olyan választól:)

2012. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

"Persze csak ha ilyen vékony vagy mint a modell csaj."

Ez a csaj nem vékony, hanem "csontváz". Komolyan ez lett ma a szépségideál? Piszkafa lábakkal! Ez röhejes! Egy nőnek legyen már térbeli kiterjedése! Egy KICSIT teltebb nőn szerintem sokkal jobban állna egy ilyen ruha!

Egy kövéren nyilván nem. De azért szerintem a két véglet között van átmenet is.

2012. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem olyan, mintha szurokból lenne a ruha, vagy kátrányból...
2012. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ez a csaj csontváz akkor akkor a vízilovak és a mamutok korában élünk. ez a lány egészségesen vékony. és igen, vastag combokkal mókásan nézne ki ez a ruha
2012. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű..
2012. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem lesz olyan táncolós bulizós este szerintem, hanem olyan iszogatós, beszélgetős, nevetgélős, azért gondoltam, hogy esetleg sok :S Nem discoba megyünk, vagy rendezvényterembe, hanem egyik ismerősömnél leszünk páran, később pedig esetleg átmegyünk egy italozgatós helyre. De nem tudom, más ruhaötletem még nincsen. Egyébként vékony vagyok, és a 11:36-os válaszolónak üzenem, hogy nem kímélem meg, maximum a barátom által kerülhet le rólam, nem vagyok ribanc.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. dec. 27. 08:30
 10/10 A kérdező kommentje:
félő, hogy a vendégek háromnegyede farmerban és valamilyen felsőben lesz csak
2012. dec. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!