Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol tudnék Beatlese...

Budapesten hol tudnék Beatleses pólót venni? Még jobb lenne ha John Lenonos lenne.

Figyelt kérdés
Több helyen is néztem, de nem találok
2013. jan. 27. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sehol se találsz, megteheted, hogy kiválasztasz egy képet és rányomatod egy sima pólóra. Lehet, hogy még olcsóbban is kijössz. :)
2013. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Színeset szeretnél, rendes képpel? Ha igen, akkor keresgess még, de ha un. "vektoros" is megfelel, akkor csináltass: polomania.hu


Teljesen normál képet is tudnak pólóra nyomtatni, de az ilyen egyedi nyomtatott pólóknak elég rossz a minősége, mivel nem tudják ugyanazt az eljárást használni, mint a tömeggyártott pólóknál. (Eleinte jó, de hamar tönkremegy)


Viszont van egy másik módszer, mikor különböző fóliákból vágják ki az ábrát és azt vasalják a pólóra, ez nagyon jó minőségű, páromnak 3-4 éve rendeltem először és teljesen jó még mindig.


Viszont rendes "raszteres" képet nyilván nem tudnak egyszínű fóliákból összerakni (pixelenként kéne kivágni :) ) Ezért olyan képet kell vinned ami kevés (max 3) színből áll és lehet vektorizálni... Magyarul nincs rajta sűrű mintázat, stb-stb (magyarul össze lehet rakni kis fóliadarabokból.)


Pl. ilyesmit már talán meg tudnak csinálni:

[link]


Remélem kb érthető amit írtam :)

2013. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:/ köszönöm a válaszaitokat, tényleg egyszrűbb lsz csináltatni
2013. jan. 27. 11:11
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a kép is jó?


[link]

2013. jan. 27. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

CD pince

1073 Budapest, VII. ker. Erzsébet krt. 37.

Elérhetőség : a Wesselényi és a Dob utca között, utóbbihoz közelebb. A Blaha Lujza tér felől érkezve a a jobb oldalon

[link]

vannak külön lennonos termékek is

2013. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húúúúú, én pont a napokban láttam valamelyik üzletben, ha jól rémlik Pull&Bear-ben.
2013. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

nem írtad a nevedet, de remélem lány vagy :D meg kerestem P&B oldalán:

[link]

[link]

2013. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm aranyos vagy, de nem magamnak akarom, hanem a barátomnak szülinapjára
2013. jan. 30. 20:25
 9/9 anonim válasza:
6%
Előbb tanuld meg, hogy a Lennon-t hogy kell leírni!
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!