Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik lenne jobb?

Szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

vmivel fel kell lépnünk zeneórán, én vagy John Lennon - Imagine-ére, vagy Gary Jules - Mad world-jére gondoltam. mindekettőt zongorán játszanám és énekelném, csak nem tudok dönteni.

12-L



2012. dec. 17. 19:19
 1/8 simpleplan159 ***** válasza:
Szerintem azért a Mad World jobb lenne. Az nagyobbat ütne mint a Imagine...
2012. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jujj.. ez nagyon ciki.. Ti nem tartjátok annak? Zeneórára készülni? Multkor nálunk a fél osztályt rendőrök kisérték ki a teremből..


Ha ajánlanák valamit, tuti ez lenne az :)


http://www.youtube.com/watch?v=4XyPGGSnkKY

2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem tudtam, hogy normális megcsinálni a házimat... 1#: eddig mindenki akit megkérdeztem, Mad World-öt mondott, csak mind a kettőt szeretem, ezért nem tudtam dönteni :)
2012. dec. 17. 21:47
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsánat rosszul fogalmaztam. tehát a válaszolónak akit kiküldtek zeneóráról: nem tudtam, hogy 'ciki' megcsinálnom a házimat abból a tárgyból amit szeretek meg úgy amúgy is, "ciki" ha készülök egy órára...
2012. dec. 17. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok, még nem ciki, de majd az lesz közisoklába, tapasztalatból beszélek, ahova én járok, egytől egyig ki vannak közösítve a "STRÉBEREK". (stréber = ha felkészül órára)
2012. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor valszeg stréber vagyok. és most OFFolok de szerintem az a normális, hogy megpróbálok annyit tanulni amennyit csak tudok. de a mostani generáció elég szélszőséges módon nem tanul, nem figyel stb....
2012. dec. 19. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg az imagine ütne nagyobbat :)
2013. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!