Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az együttese...

Mi a véleményetek az együtteses pólókról, a "rock divatról"?

Figyelt kérdés

Sajnos rohadt nagy divat lett mostanában, így tele van velük a bolt. Én tényleg szeretem ezeket az együtteseket (Kiss, Nirvana, Guns 'n' Roses, Rolling Stones, Beatles, Bon Jovi, AC/DC, stb. Sosem nyilvánult meg az öltözékemben a zenei ízlésem, sosem találtam, csak férfi szabású bandás pólókat, amit nem vennék fel, mert oda lenne a nőiességem. Mindig arra törekedtem, hogy amolyan nőies stílusban tudjam felvonultatni magamon a rock zenét, minden összeállításomban volt nőiesebb (nem egyenlő a cicababással, pl passzos pamutszoknya, visszafogottabb kis fodor) és valami vagányabb (bőr, szegecs, csinosabb, nem acélbetkós bakancs, bár mostanában ezek is nagy divatok, szóval tényleg bajban vagyok, mert én évek óta így öltözködöm) ruhadarab vagy kiegészítő is, jól megfértek egymás mellett. Most viszont, hogy a ruhákon ennyire felkapott motívum lett a rockzene, a rockzenei élet szereplői, tele vannak a boltok nőies szabású együtteses felsőkkel, csinosak. Kinéztem most például a Pull and Bearben egy sötétszürke Kiss-es darabot, a két vállán szegecsek vannak, nagyon jól néz ki, de nagyon csinos, szűkített szabású, pont nekem való. Viszont félek megvenni és hordani, mert egyből beskatulyáznának, hogy na, ez is biztos csak a divat miatt vette meg, és fogalma sincs a zenekarról, azok tagjairól, életében nem hallott még egy Kiss számot sem, csak eszeveszettül megy a divat után, tök mindegy, mi az. Meg alapvetően az egész eddigi stílusom nagy hype lett. Szegecs, szolid csipke- és bőrberakások a ruhák ujján, nyakán, hátán, stb. Tök rosszul érzem magam, hogy most mindenki divatembernek titulálhat, pedig tényleg mióta ráébredtem önmagamra, kb. 16 éves korom óta ezeket részesítem előnyben. Hanyagoljam a dolgot, vagy foglalkozzak azzal, hogy én és a környezetemben élők tudják, hogy tényleg szeretem és tisztában vagyok a dolgokkal, ez vagyok én? Köszi!

20l


2013. jan. 25. 13:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van :/ :(
2013. jan. 26. 18:14
 12/16 anonim ***** válasza:

Engedjétek meg, hogy egy Barackca dalszöveggel reagáljak a 9-es kommentelő válaszára. :) Ugyan ők punkok, de a lényegen nem változtat, teljesen igaz.


"Kinézetük olyan, mint a punkoké

Akiket megszóltak szép, színes hajukért

Pár éve volt ez, feledve már

Bakancsban jár a diszkókirály"


Amúgy pont ezekről ugrott be, hogy mikor ott voltam AC/DC, Metallica koncerten, és mindenki nézett, hogy wtf. Világoskék póló, sima kék farmer. Kicsit kilógtam a sorból. :P

2013. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem 9-es, 10-es, bocsi.
2013. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tök mindegy miben vagy, az a lényeg, amit belül érzel. És te abban a ruhában is tökéletesen azt érezted, amit kell. Csak az a sajnálatos, hogy a diszkókirályok kezdik túlzottan felvenni a stílust...
2013. jan. 27. 11:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. Nemrég volt egy kérdés, hogy hol vannak a rocker fiúk, és miért nem szeretik a rocker lányokat. Ott kifejtettem, hogy nem attól lesz valaki rocker, mert úgy öltözködik, illetve a rocker lányok általában elrondítják magukat, és az nem szép. De nem értették. A lényeg "kislány", hogy szeresd a zenét, és ha lesz majd gyereked, add tovább ezt az érzést. :)
2013. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok ezzel! AC/DC-n nõttem fel és nem egy pólóm van tõlük. Én átviszem egy kicsit a világnézetemet is az öltözködésbe és ezt nem most karácsonykor kezdtem el! Bárcsak hozzám jönne oda valaki megkérdezni melyik a kedvenc számom! :( Felsorolnám az összeset kb. 40 évre visszamenõleg. :) Utálom azt, hogy divat! Utálom azt, hogy nem érzik a lényeget! Utálom, hogy azt hiszik attól lesznek valakik, hogy mennek a többi után! És a legjobban azt utálom, hogy közük nincs a rock kultúrához! Talán még annak örülök, hogy semelyik divatpics@'n nem láttam Zeppelint. Legszívesebben leszaggatnám a pózer rib@ncokról a zenekaros pólóinkat! :)

14 éves rocker lány.

2013. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!