Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Székesfehérváron rocker boltok?!

Csubii11 kérdése:

Székesfehérváron rocker boltok?!

Figyelt kérdés

Ahol zenekarok pólókat lehet venni..

Vagy kiegészítőket!

New Yorkerbe szoktam járni szegecses cuccokért de ott nincsenek igazi rocker cuccok..



2013. jan. 22. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmmel végigjártuk kb. az egész belvárost, ami volt az már mind bezárt :// a távridán van 1 hangszerbolt ott lehet néhány pólót venni tankcsapda, sex pistols meg ilyeneket, és zegecses övet is láttam, árakat nem tudok, nem kérdeztem meg, de nincs nagy választék, révén ez egy hangszerbolt... De asszem jobb lesz ha csináltatok én is, kb. ugyanannyiba kerül, csak azt se tudom hol lehet :DD
2013. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!(: Akkor nem is keresek itt fehérváron..

A rockpince.hu -ról elég jó cuccokat rendeltem a múltkor, de polot meg pulcsit nem merek..mert drága is meg ha nem jó a méret akkor vissza küldeni..na vágod?!:D

polo.polomania.hu <-- itt tudsz saját képet feltölteni és megcsinálják neked!;) Csak drága nagyon..bár máshol sem olcsóbb..

2013. jan. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!