Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Magas vagy lapos...

Lányok! Magas vagy lapos sarkú? Mit viseltek általában?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

télen mindig lapossarkú,hát még így is bénázok a jégen:)

De a többi évszakba mindig törpesarok vagy normális magassarkú.

2013. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Laposat. A munkahelyemen állandóan mozgásban vagyok, kell a kényelmes cipő, amiben gyorsan tudok haladni, ezért oda lapos kell. Ha meg bemegyek a városba nézelődni vagy edzeni, akkor is laposat húzok fel, mert szeretek gyorsan mozogni, hamar végezni a dolgommal, főleg hidegben. Magassarkúban nem tudok haladni.

Csak szoknyához vennék fel magassarkút, azt meg télen nem hordok.

2013. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A laposat szeretem, de mióta olyan párom van aki 30 cm-el magasabb azóta muszáj magassarkút hordanom. Kezdem megszokni mondjuk, bár nem kényelmes egyik sem. 10+ cm-es sarkút hordok általában, platformosat.
2013. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
laposat mindig
2013. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyáron: lapos balerina, vagy nagyon ritkán, szökő évente törpe sarok.

Télen: szintén lapos.


Nagyon fájnak a lábaim a magassarkú cipőben, de amúgy nőiesen öltözködöm és szerintem nem rontja le az öltözékemet egy lapos talpú cipő.

2013. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Főleg laposat, mert egy átlagos napon elég sokat rohangálok, ide-oda megyek, ráadásul nem kocsival, hanem gyalog vagy villamossal/busszal, magassarkúban nem lenne túl praktikus. Havonta egyszer-kétszer viselek magassarkút, mikor kedvet kapok hozzá, általában baráti összejövetelekre.
2013. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Magassarkú. Laposból nem sok van, talán 2 csizma, 2 balerina és 1 szandál. Magassarkúból ennek a sokszorosa. Egyrészt imádom őket, másrészt meg magabiztosabbnak érzem magam tőle:)
2013. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én a laposat szeretem,van egy kis "betegségem" ezért azt mondta az orvosom ne azokat a totál lapos cipőket hordjam..egészség szempontjából a túl lapos és a túl magas cipő nem jó.. ha magas vagy nem ajánlott a magassarkú,de hatással van azokra akiknek gerincferdülésük van és segít rajtuk
2013. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt megszülettek a picurjaim, addig mindig magassarkút hordtam, munkába is, csavargáshoz is (lehet nagyon kényelmeseket kapni). De most már átpártoltam a laposhoz, mert elég vicces magassarkúban botorkálni két totyogó után, akik ketten kétfelé futnak.
2013. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Laposat hordok én is. De megfogadtam, hogy mostantól nőiesebb cipőket fogok vásárolni, szóval tavasztól, ha minden jól megy elkezdek magassarkakon mászkálni! 20L
2013. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!