Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női boxeralsó, tanga vagy...

Női boxeralsó, tanga vagy bugyi? Mit viseltek szívesebben? És a férfiak melyiket szeretik jobban látni a nőn?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Tangát hordok.Francia bugyis voltam.de a párom.célzott hogy tanga.jobban.bejön.neki.
2013. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Franciát hordok a leggyakrabban, a páromnak is ez tetszik jobban.
2013. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Milyen az a női boxeralsó?? :)) Én is franciát hordok, de a párom a tangát szereti. (persze rajtam) De én nem bírom azt elviselni
2013. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem vagyok egy nádszál, ezért tanga ki van lőve. Általában sima bugyifazont vagy franciát hordok. Páromnak a francia jobban bejön, de nem lombozódik le a sima bugyitól se (de a sima bugyi alatt azért nem a Bridget Jones-os nagyibugyit értem, annál sokkal szebbek vannak már :D).
2013. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút a franciabugyi a legszexibb (közös megvitatás alapján :D), de amúgy nálam az hogy milyen bugyi van egy adott napon rajtam, a ruha dönti el, mert szerintem eléggé fura/ronda ha valakinek a fenekénél a nadrág/ruha alatt látszik, hogy bevág a bugyi..
2013. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Normál bugyi, de nem ilyen mamabugyi szerű hanem modernebb, csipkés stb. vagy franciabugyi. Tangát csak nagyon feszülős vagy világos nadrághoz, esetleg ruhához amihez feltétlenül muszáj :)
2013. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Mikor még együtt voltam az akkori barátnőmmel és nálunk aludt, akkor általában kapott egy rövidgatyát, meg egy -a régi időkből megmaradt :D- Metallica-ás pólót. Bár volt mikor nem kellett a rövidnadrág, mivel nálam 2 fejjel alacsonyabb volt, meg amúgy is nyúzott póló volt, így "eltakart mindent". :)

És így, reggel felkelve, kócosan volt a legszebb. Bezony.

2013. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Bár ez félig meddig OFF volt, bocsi. :D
2013. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendes bugyi és francia.
2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a francia és a női boxer a legszexibb..
2013. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!