Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ruhákban mentek...

Milyen színű ruhákban mentek általában bulizni?

Figyelt kérdés
Nadrág, egyberuha, szoknya, felső... Írhattokt fazont is.

2013. jan. 16. 16:33
 1/5 Réka SZJ ***** válasza:
100%
karcsúsított vörös vagy lila egyberuha
2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam túlságosan "előkelő" helyekre járni bulizni. csinosabb felső, fekete nadrág, topánka (télen csizma...) nem akarok feszengeni kényelmetlen ruhákba, van amikor egy egyszerű pulcsiba meg farmerba megyek és jól érzem magam...
2013. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kedv függő :D

általában amúgy nadrág/legging + vmi csinos fölső, próbálok a kényelemre törekedni, amellett hogy jól nézzek ki. egyberuhában nem nagyon szeretek bulizni, mert kényelmetlenül érzem magam benne, + volt egy eset mikor csomóan megfogták a fenekem...na azóta nem megyek egyberuhába bulizni...:D

2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kék narancssárga lila piros zöld fekete fehér szeretem a színeket (de csak mértékkel egy öltözéken belül ) :)
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nm nagyon jarok mostansag bulizni. Ugy ertem ugy rendesen bulizni, max. italozgatunk ha van idom a sok munka mellett egy pubban vacsival egybekotve...


Szilveszterkor voltam utoljara ugy a szo szoros ertelmeben bulizni akkor besz platform matt lakk magassarku, testszinu csipkes combfix, vajszinu csipkemintas vagy nah hat igy anyagaban mint a csipke miniruha. nagyon rovid, viszont felul zart ellensulyozza a minisegbol adodo ribancossagot. barnas szovetkabat sotetbarna gombokkal, cipo szinevel megegyezo lakktaska fekete szegellyel.

2013. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!