Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekben a ruhákban mi tetszik/...

Ezekben a ruhákban mi tetszik/mi nem? Melyik a kedvencetek? Miért? Tiniknek melyiket? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. jan. 1. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik. Mondjuk az utolsónál a nadrág az nem tetszik hogy trapézszárú. Egyébként jók !
2013. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az a barackszínű rongy az nem igazán jön be (miért van benne az árcímke?)


a többi tetszik

2013. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolso kivetelevel mindegyik tetszik. Legjobban talan az elso.

Tinibol nem tudom hany eves vagy, de az a blezeres cucc az inkabb 20-25 körulieknek van inkabb.

2013. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. 2. tetszik, de a 2. képen is a blézerhez is inkább vmi trendibb/fiatalosabb fazont tudnék elképzelni... a többi nem tetszik.
2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első és a második teljesen oké, hasonló az én stílusomhoz. A harmadik annyira nem jön be, nem tetszik a farmer mintája és a pulcsi színe, az én ízlésemhez túl bő a pulcsi, a negyedik egyáltalán nem tetszik, az ötödik meg túl sok. Vagy a nadrág a fehér inggel, vagy egy másik nadrág a blézerrel, de a virág meg a sál már túl sok nekem.

21L

2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!