Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik/kedv...

Nektek melyik név tetszik/kedvencetek és miért?

Figyelt kérdés

#gyerek #.név
2012. dec. 16. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Doroti (hy)! Mert nem elcsépelt divatnév. Különleges. És a jelentése: Isten Ajándéka! És bár sokaknak nem tetszik én kitartok mellette. :)
2012. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rebeka Azóta az, hogy először olvastam a 100 év magány c könyvet, ennek pedig már lassan 10 éve:)Azóta tudom, hogy a lánykám neve is Rebeka lesz.
2012. dec. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dániel. Ez a kisfiam neve. Nagyon szép hangzása van és szeretem a bibliai neveket.
2012. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szófia, Sophie Marceau után, aki az egyik legkedvencebb színésznőm a mai napig, kedvenc filmem is A párizsi diáklány.
2012. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Luna. Elég különleges, de szerintem nagyon szép név, illhet egy hercegnőre éppúgy, mint egy vagány fiús lányra. A jelentése pedig Hold, ami szintén gyönyörű.
2012. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmos. Szerintem gyönyörű név, jó kimondani is, a jelentése, története is szép:)
2012. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Azt hiszem az elsővel egyetértek. A doroti, azaz elvileg a dorotea tényleg szép név. Én nem is hallottam róla amíg a párom nem említette hogy neki ez a kedvenc lány neve és szeretné ha a lányunkat így hívnánk! :) Nekem még az Emília tetszik, még pedig azért mert sok félképpen becézhető és nőies de nem annyira (ahogy már fogalmaztak így) hercegnős. Sokáig tetszett az Alina is de pont ebből a szempontból még sem.


Fiú név....Azt annyira nem tudok, a páromnak a Noel az amit kiválasztott meg a Noé :)

2012. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egyik férfinév jelentése is az,hogy isten ajándéka.
2012. dec. 17. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
én már régóta tudom hogy a lányom Anna,a fiam Ádám lesz :)
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!