Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt, hogy attól...

Miért hiszik azt, hogy attól lesznek menők, ha mangóban, v zarában vásárolnak?

Figyelt kérdés
múlkor is az osztálytársam azt mondta, hogy ő biztos nem teszi be a lábát más boltokba, meg hogy leárazásokkor nem megy be, hanem inkább az anyját küldi el egy-egy darabért, csak ne lássák őt leárazásokon... mint most. én ezt nem értem, oké, én is járok mangóba meg zarába vásárolni, de nem érzem magamat többnek ettől... 16l
2013. jan. 5. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4000ft a felsőért miért drága ?? Komolyan Kínai meg turin kívül nem nagyon találsz olcsóbbat sőt 1 sima póló 2 ezer körül van. Előzőnek igaza van azok legalább tényleg minőségi ruhák :D
2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a chanel meg a prada sem nagy szám. Ne értem miért kell felvágni ezekkel a vacak márkákkal. Sőt egyáltalán! Én azt mondom, tök mindegy mi a márkája, úgy se hordod életed végéig. A színek passzoljanak, az ember öltözködjön a korának megfelelő darabokba és kész.
2013. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze, manapság a 4000 egy felsőért korrekt ár, csak akkor nem akartam egy egyszínű, ujjatlan felsőért kidobni ennyit. Pláne, hogy csak nyáron hordható, s akkor már javában benne voltunk a nyárban.

Mondjuk az anyaga miatt még a 4ezret is megérte volna.


A legtöbbel az a baj, hogy 4ezer, de rossz minőségű anyag.

Szerintem a turit és a kínait egy lapon sem lehet említeni. Mondjuk turi és turi között is van különbség.

2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!