Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt, hogy attól...

Miért hiszik azt, hogy attól lesznek menők, ha mangóban, v zarában vásárolnak?

Figyelt kérdés
múlkor is az osztálytársam azt mondta, hogy ő biztos nem teszi be a lábát más boltokba, meg hogy leárazásokkor nem megy be, hanem inkább az anyját küldi el egy-egy darabért, csak ne lássák őt leárazásokon... mint most. én ezt nem értem, oké, én is járok mangóba meg zarába vásárolni, de nem érzem magamat többnek ettől... 16l
2013. jan. 5. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert elkényeztetett tinik, és fogalmuk sincs az életről.

Annyira buták, hogy azt sem fogják fel, mennyire szánalmasak.

Az ilyenek szólogatnak be nekem mindig vonaton/buszon, mikor ők ilyen kis plázacicának öltözve, cuki rózsaszín cuccban mennek éppen mozizni, én meg hulla fáradtam megyek munkába, vagy jövök az iskolából... Mert nem vagyok úgy kicsípve, meg látszik, hogy könyvek vannak nálam, és nem vásárolgatni, meg fodrászhoz megyek épp...

Mindig susmorognak (de úgy, hogy halljam), hogy "de gázul néz ki az a lány", meg, amikor előveszem a régi Nokia telefonomat valami miatt, akkor arra is szoktak megjegyzést tenni, hogy nem IPad, meg okostelefon, meg mit tudom én...

Ez van, egyszer felnőnek ők is, nem kell velük foglalkozni.

2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na igen,ez a másik véglet..
2013. jan. 5. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:

vannak azok a kinyaltpopójú hölgyek/urak akik nagyra tartják ezt a dolgot ezek azok a pénzes újgazdagok

borzalmasak csak az egójukat növelik ezzel XD most mit csináljunk velük maradjanak hülyék ettől még em lesznek okosabbak v boldogabbak stb...

A ruha teszi az embert de senkit se érdekel honnan szerzed csak ne légy meztelen! :D

16/l

2013. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alexandra0908 ***** válasza:
58%
miért hiszik azt?!azért mert buták.anyuci meg apuci pénzét tudják csak szórni.elkényeztetett r*bancok.
2013. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez nekem olyan furcsa. Mármint alapvetően csúnya dolog, ha valaki többre tartja magát, mert drága holmijai vannak. Másrészről a leárazás nagyon jó dolog. Nekem is ezek a kedvenc boltjaim, és bizony látom, hogy sokszor a márkát kell megfizetnem, mert egyáltalán nem érnek annyit, amennyit elkérnek egy-egy darabért. Főleg olyankor látom, hogy mennyire igaz ez, amikor látom a 18 ezer forint felsőt 4-re leárazva.

Egyébként ha valaki nagyon nagyzolni szeretne, akkor választhat magának különb helyeket is vásárlásra, azért ezek nem számítanak igazi luxusmárkának.

Azok akik a ruháikkal vannak oda, általában felszínes emberek, akik nem találtak más értéket az életükben, különben észrevennék, hogy a márkák nem olyan fontos dolgok az életben.

2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként velem volt, hogy csak bementem körülnézni a zarába és más boltokba is, és hazafelé megláttam egy kinaiban ugyanazt a cuccot negyed árért, csak nem volt belenyomva, h Zara.. Mondanom se kell, rögtön megvettem a kinaiba, a zarába és hasonlókba csak nézelődni, ötletet gyűjteni szoktam bemenni :)
2013. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Zara mióta drága márka ?? a Pénzel meg mások is felvágnak hidd el pl aki 30m vesz 1 porschet az nem azért vette mert az annyival jobb mint 1 audi...
2013. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

A baj inkább az, hogy emiatt lenéz másokat.

Manapság a legtöbb ember a bevásárlóközpontokban vásárol, mert a nagyvárosokban a plázák beköszöntével megszűntek a kis butikocskák. Ha végigmész a körúton, láthatod, hogy mennyi üzlet áll üresen. Régen nem így volt.


Megmondom őszintén, hogy a legtöbb ruhám márkás, de nem azért, mert mindig ezekben a boltokban vásárolok. Van olyan Zara felsőm, amit turiban akasztottam le, címkével ellátva (tehát senkin sem volt még sosem) kb. 1500 Ft-ért. Aztán utána döbbentem rá, mikor bementem egy Zarába, hogy ott leárazva 4000.


S az csak egy dolog, hogy drágák, de van olyan, ami abszolút nem jó minőségű.

A legtöbb darab (tisztelet a kivételnek) olyan, mint akit a kutya szájából húztak ki, olyan gyűrött. Egy darabig azt hittem, biztos ez a divat. Épp, hogy el vannak interezve, ha egyáltalán el vannak, s nem feslenek szét az első viselet alkalmával.


Szóval az ő szegénységi bizonyítványa, ha ő gáznak tartja a ruhát attól, mert az akciós volt. Meg a szüleié is, hogy szaladnak neki megvenni mindent, amit megkíván.

Ő marad le egy csomó máshol kapható, jó vagy jobb minőségű ruháról.

2013. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy szegény Katalin hercegnőt megszólták egy időben, hogy ilyen tömegcikket gyártó helyről is öltözködik (Tesco, Zara, Topshop, Issa stb.) a designer darabok mellett.

Illetve, hogy kétszer felveszi ugyanazt a ruhát.

Ha neki nem derogál olyan holmit viselnie, ami akár szembe is jöhet vele az utcán, akkor egyeseknek miért?

2013. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még ha a Chanelből vagy Pradából öltözködne....
2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!