Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek ha hasra hízó...

Hogyan öltözzek ha hasra hízó típus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tinilány de még most sem találom mi az igazán jól állna.Ha szűk felsőt veszek csúnyán látszik benne a hasam ha bő felsőt meg még nagyobbnak látszik:((
2013. jan. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, semmi csúnya nincs abban, ha egy nőnek van egy kis pocakja. Sőt, szerintem ez nagyon bájos és nőies dolog.

Tudom, hogy a média azt sugallja állandóan, hogy a lapos has a vonzó, meg a darázsderék ...stb. De nem kell ezzel foglalkoznod! Hangsúlyozd ki a nőies alkatodat bátran! Nincs miért szégyenkezned!

2013. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem pici.Máskülönben nem érdekelne,de azért köszi:))
2013. jan. 3. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megbántani, de nyilvánvalóan zavar a pocakod, akkor miért nem teszel ellene? Tudod diéta, sport, edzés, torna, meg hasonlók. Hamar lemegy pár kiló és már nem is kéne gondolkodnod mit vegyél fel.
2013. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaaaj, ne azzal vígasztaljátok, h nem gáz ha nagyobb a pocija, mert nekem sem olyan nagy, mégsem szeretek rá feszülős fölsőt húzni.


nos, neked valók a mell alatt húzott, kicsit olyan kismama fazonú felsők. cicit jól hangsúlyozza, a többit elfedi, vagy legalább nem rezeg alatta a háj :)


az a lényeg, h ne legyen mindenhol bő, csak mell alatt bővülő.

[link]

igen, ők kismamák, de érted mire gondolok, remélem :)


én sok ilyet hordok, és elég sok pasi megnéz, pedig nem vagyok egy csontváz.

jól kell tudni öltözködni, és bárki lehet csinos, ízléses.

2013. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Pont az az hogy 14 hónapja szültem ha felveszem a kismamás ruháim meg egyfojtában azt kérdezgetik hogy megint baba lesz?Na mindegy ha visszamegyek dolgozni úgyis lemegy:))
2013. jan. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!