Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ősszel és télen hogy, milyen...

Ősszel és télen hogy, milyen szerepe lessz a cicanadrágnak? Fogjuk egyáltalán hordani, ha hordjuk akkor hogy fogjuk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ez csak rajtad múlik :D

egyébként én fogom.

ha ez számít neked, akkor a Stradivarius-ban az őszi kollekciókban is láttam a cicanacit

2009. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok őszi kollekcióban láttam cicanacit, szóval divat lesz. A fényesebbek meg főleg!
2009. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jó de télen nem fagyunk meg? a csőnaci se olyan vastag

ha valaki trendi akar lenni és ilyeneket vesz fel télen akkor megfagy

hát igen az éremnek is két oldala van:)

2009. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az általad írt "lessz" szó, egy sz-szel írnadó: "lesz"
2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én fogom hordani az tuti :) nagyon szeretem :D
2009. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hordom. Fekete cicandarág, fehér kerekorrú bokacsizmával, fehér gumis övvel. Én azt csináltam, hogy ne fagyjak meg télen, hogy alá vettem egy vastagabb harisnyát. Nem a pamutra gondoltam, hanem hasonlít az anyaga egy kicsit a fürdőruháéhoz. Nem tudom sajnos a nevét :S

Senki nem mondta meg, hogy alatta van harisnya. Mindenki azt kérdezte, nem fagyok meg ebben a vékony nadrágban? :D :) Sőt, hogy a lábad ne fázzon a bokacsizma alá vegyél fel egy meleg zoknit. Nem fog látszódni. ;)

2009. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!