Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyem? Hova tudnám felvenni?

Megvegyem? Hova tudnám felvenni?

Figyelt kérdés

www.ebay.co.uk/itm/Primark-Atmosphere-Coat-Size-10-Vgc-/230873364194


Élőben szebb, egy használtban találtam tökéletes állapotban, 2800-ért. Nekem nagyon tetszik, pont jó, jól is áll, csak nem tudom, hova vehetném fel. Iskolába túl elegáns..tekintve hogy egy szürke hátizsákom van kék mintákkal, és egy fehér puma-logóval...Ezt is le szeretném cserélni már, csak milyenre? Vásárlás, színház, barátnőkkel találkozás? Szerintetek megvegyem?


13.5/L


Köszi!:)



2012. dec. 24. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

2800-ért megérné, de ha van nővéred, akkor inkább neki. Vagy neked pár év múlva, mert ezt nem pont egy 13 évesnek tervezték.

"Vásárlás, színház, barátnőkkel találkozás?" Ezt miért írtad? Hogy ilyen helyekre jó lenne-e? Akkor máskor azt is írd hozzá. Színházba inkább kevéske. A többihez jó, de amint mondtam szerintem nem 13 évesnek.

22,182 L

2012. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sima szövetkabát..már miért ne vehetnéd fel bárhova?suliba is tökéletes.Nálunk is mindenki ilyet hord.

15.39/L

2012. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem sima szövetkabát, inkább blézer. Csak képen nem igazán jön át
2012. dec. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!