Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan fiúkrol akik szeretik a feszülös ruhákat és nagyon adnak a kinézetükre?

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát várom. Fontos lenne.

2012. dec. 23. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ad a kinézetére? Rendben van, sőt. Feszülős cuccok? Hát... attól függ, mennyire. Kivagyok azoktól, akik 2 számmal nagyobb pólóban nyomulnak, de sztem az is undorító, amikor egy srácon túlzottan feszülnek a ruhák... főleg a majdhogynem nemiszervkiadósan feszülős élénk kifejezetten répa jellegű csőnadrágok meg a feszülős felsők (főleg a műszálas V-kivágású, főleg, ha pink).


23/l

2012. dec. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kommentjeidhez hozzáfűzve: na, ez nálam nagyon nem jön be. Egy férfi legyen férfias. Ehhez nekem (hangsúlyozom, nekem) hozzátartozik az, hogy nem szőrteleníti magát csupasz csigára sehol (max. a hátát, ha túl szőrös ott, meg nyilván kordában tartja az arcszőrzetét), és még véletlenül sem sminkeli magát (ajakápoló rendben, korrektor alkalmakra határeset).


Az, hogy egy srác ad magára, az nem azt jelenti, legalábbis nekem. Azt jelenti, hogy ápolt, tiszta (rendesen mosakszik, és nem vmi 50 Ft-os rossz szappannal, használ finom kölnit vagy deót, rendben tartja az arcszőrzetét... ha a bőrét szeretné áolni, akkor egy tűrhető krémcsald hidratálóval stb. még elmegy, illetve naptej nyáron) - de azon felül én nem várok el semmit. Én azt nem magára adásnak, hanem piperkőcködésnek, divatozásnak meg tollászkodásnak nevezném.


23/l

2012. dec. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minimum metroszexuális
2012. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ez inkább a személytől függ, mert nem mindenkinek áll jól a feszülőspóló, ez inkább egyéntől függ, mert aki példul izmos, annak biztos jól állt, mert van mit mutatni, ám ha vékony és lóg rajta, és úgy nézz ki mint akit az első fuvallat is elvisz, annak péládul nem áll jól, tehát embere válogassa
2014. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!