Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szeretik a nők a...

Miért nem szeretik a nők a tangás fürdőruhát? Tudom, nem divat, de egyáltalán: Miért ment ki a divatból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy néz ki benne a nő, mint valami olcsó r1banc?

Akárhonnan nézzük, ízléses nő nem vesz fel nyilvános helyen tangát. Mellesleg a legtöbbnek nincs is olyan feneke, amit mutogatni érdemes.

2011. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők 99%ának nincs meg az alakja hozzá. És azért szemérmesebbek is.
2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Én imádom, és itthon el is vagyok benne a medencénél, meg a pasimnál, ha egyedül vagyunk. De strandra a világ minden kincséért sem venném fel. Egyszer felvettem, egy csomó pasi meglesett, és bunkón beszólogatott, hogy hú de megd*gnálak! A barátnőimmel voltunk, és nagyon égő volt. Olyan feszengve éreztem magam, hogy leléptem 1 óra után. Ilyen vagyok, nem szeretem, ha nem tudok kikapcsolódni ilyen paraszt emberek miatt. Azóta sima bikiniben járok strandra/tengerpartra/tóhoz! ;)
2011. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert leirhatatlanul közönséges..

Tudod, hogy van a mondás: A kevesebb néha több..Nem kell rögtön egy nagymama bugyit felvenni, de mennyivel kivánatosabb ez:

[link]


mint ez:

[link]

2011. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Naná, hogy kívánatosabb, mivel az első képen pasik vannak, lol :D De én csaj vagyok, lehet egy pasi számára inkább a csaj vonzó :D
2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

mert közönséges,magamutogató lányok veszik fel,akik nem azt várják h most kikapcsoljanak,hanem h mindenki nézze meg...pedig legtöbbször nincs is mit megnézni,mert ezeknek a többsége csúnya hátsófertájjal rendelkezik...apró,formátlan vmivel mert azt hiszik h szép:/

pedig nagyon nem

2011. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Arról már nem a nő tehet, hogy a pasiknak bunkó beszólásaik vannak. Nekem tetszene, ha a bnőm tangásban lenne. Sőt, hízelegne is, hogy más is megnézné. Büszke lennék rá. De nem azért szólnak be, mert irigyek?

A nők meg ne legyenek már elégedettlenek az alakjukkal!

2011. júl. 8. 11:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Látszik hogy pasiból vagy... :D

A nő tehet róla, ő provokálta ki az öltözködésével a beszólásokat, ezért ő érzi magát kellemetlenül.

És ez nem azon múlik hogy meg vannak-e elégedve magukkal. Legyünk már reálisak, attól még hogy a nők szépnek tartanák magukat, ugyanúgy a 99%-ukon gusztustalanul állna a tangás fürdőruha. Akkor minek vegye fel? Mert a pasik nekik is beszólnának hogy ilyen ronda seggel minek vesz fel ilyet, és jogosan hiszik hogy egy olcsó r*banc.

És lehet hogy neked jól esne a sok fütyörészés de valószínűleg a barátnőd kellemetlenül érezné magát.

2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Nekem tetszene, ha a bnőm tangásban lenne."


Hát akkor ne ide írogass, hanem mondd meg neki. Ha meg nincs barátnőd, akkor ideje lenne keresni egyet. Amúgy nem hiszem, hogy hízelegne, ha beszólogatnának a barátnődnek, miközben ott vagy mellette. De ha neked ettől nő az ego-d, akkor csak hajrá!

2011. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi pl. ezért sem járunk strandra a férjemmel. Én nem vehetek fel tangásat, ő pedig nem nézheti meg a tangás nőket. Ráadásul strandon sokan még a melleiket is napoztatják, akkor én is lekapnám a bikinimet...

Szóval inkább nem megyünk strandra, mindketten féltékenyek vagyunk egymásra, mert ilyenek vannak sajnos.

2011. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!