Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik polyvore-oznak, vagy...

Akik polyvore-oznak, vagy szeretik és értenek a divathoz, ruhákhoz, segítenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérni tőletek, hogy aki esetleg tud linkelne/csinálna/írna olyan ruha összeállításokat, amiket fel lehet venni hétköznapra munkahelyre? Irodai munka, viszont lenne pár alkalom, amikor "terepre" is kijárnánk. 164 cm vagyok barna haj/szem és elég vékony, így a cicanadrágot, meg az ilyen deréköveket kihagynám. Színek közül szeretem a feketét, lilát, királykéket, szürke, illetve a krémszíneket. Emellett szeretném, ha megmaradna kis mértékben a rockosabb színvonal is, viszont jó lenne nőiesebben is öltözködni.

Légyszi, aki tud segítsen, mert én nem nagyon értek ehhez.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 30. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálok neked egy szettet és belinkelem
2012. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A szoknyákat részesítem előnyben mert az elég elegáns irodai munkához. A csizmáknál inkább az 4-5 cm vagy a telitalpúakat választottam mert írtad hogy terepre is ki kell menni és akkor nem árt a kényelem.

2012. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azt elfelejtettem írni, hogy a szoknyákért annyira nem rajongok, illetve az ilyen nagyon magassarkú cipőkért sem. 21 éves vagyok az ilyen nagyon "irodai öltözködés" -sel még ki kell békülnöm... Mégegyszer köszönöm a linket + jól néz ki a többi összeállításod is!:)
2012. szept. 30. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, nem polyvore, de itt van néhány, ami szerintem jól néz ki:


[link]

[link]

[link]

[link] (Itt a középsőre gondolok, ha nem jön be a magassarkú, egy sima balerinával is fel lehet venni)

[link] (szintén lehet más cipővel)

[link] (ezt is lehet egy balerinával)

[link] (szintén..)

[link] (nekem spec ez a cipő nem tetszik, de lehet helyette másmilyet)

[link]

[link] (ez mondjuk nem éppen őszi/téli....:D)

[link] (szintén jó balerinával)

2012. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek hogy tetszenek? :)

[link]

[link]

2012. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!