Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki vásárolt már a Polyvore...

Valaki vásárolt már a Polyvore.com-n?

Figyelt kérdés

nagyszerű ruhákat találtam,ott is van Huf-ba mennyi,de ugyanakkor gondolom Fontban kell megvenni.

Szerintetek jó ötlet?És a fizetés hogyan történik,előre kell fizetni?

Ha valaki vásárolt már innen és leírná tapasztalatait akkor megköszönném! :)

[link]



2012. aug. 13. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

*ultimate facepalm*

a polyvore nem online shop, hanem ruhák gyűjteménye, amiből aztán különböző szetteket állíthatsz össze és oszthatsz meg.

ha meg akarod venni átirányít a ruha lelőhelyére, és ha még kapható, akkor az árra rájön még pluszban a postaköltség. ha egyáltalán szállítanak Magyarországra.

2012. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott van hogy "shop" kiadja a ruhákat,rákattintasz egyre,és ott egy link,átirányít egy oldalra,ahol meg tudod rendelni.És én ezt kérdeztem.
2012. aug. 13. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már nem a polyvore-on vagy, hanem az adott oldal webshopján. innentől kezdve az adott pénznemben fizetsz, általában PayPal-lel, de biztos lehet sima utalással is.
2012. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!