Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem kifejező...

Tudnátok nekem kifejező képeket linkelni a stílusotokról? Olyan darabokról, amelyek igazán tetszenek nektek, szívesen is hordotok/hordanátok.

Figyelt kérdés
A képek lehetnek sajátok is. Igazából azt vettem észre, hogy ha valaki kérdez, hogy valami hogy tetszik nektek, akkor sokan írjátok azt, hogy "nem az én stílusom, nem venném fel". Ezért nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, képekre :)

2012. dec. 18. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] ilyesmi stílusok nekem nagyon tetszenek cica naci hosszabb pulcsival és balerina :)

[link] ez a rózsaszín ruha is nagyon tetszik :) szeretem még nyáron az ilyen szűkebb ruhákat egy szandállal vagy balerinával :) de farmert is szeretem sportcipővel esetleg tornacsukával :)

2012. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok :) illetve imádom az ilyen szaggatott farmerokat [link] 20/L
2012. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tyű, nekem majdnem pont ilyen szaggatott farmerom volt, leguggoltam cipőt fűzni, és körbehasadt... :D Úgyhogy ami gyárilag szaggatva van, azzal még óvatosabban kell mozogni:)) Amúgy én is imádom, de én amúgyis a lazán bohém-nőcis stílust képviselem:)

22L

2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Hát én valahol Kat Von D és Pink között állok, oyan nőies, de extrémebb, lázadóbb.

23

2012. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hát ez nem semmi! :D

Többieknek: Nagyon köszönöm, kedvemre valók :)

2012. dec. 25. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!