Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki van benne egy melltartó...

Ki van benne egy melltartó mentes világban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy milyen jó lenne ha az emberek úgy lennének szocializálva, hogy ha véletlenül látnak egy átlátszódó mellbimbót akkor nem éreznének arra ingert, hogy azt bámulják.


Akkor a kismellűek és a melltartót nem kedvelő nők nem kényszerülnének melltartót hordani. Nincs nagy mellem, de nem szégyellem így esztétikai szempontból nincs szükségem push up meg szivaccsal bélelt mindenféle melltartóra. Személy szerint ha tehetném nem hordanék melltartót, max sportoláshoz, mert nekem mindegyik kényelmetlen, de nem merem mert akármilyen a poló, azért csak látszik ha nincs rajtam és utálom ha azt nézik. Nem azért ne hordanék, hogy felkeltsem a figyelmet, hanem pusztán kényelmi szempontból.


Persze most nem arra gondolok ha valakinek egészségügyi okból kell hordania (méret miatt, implantátum eltávolítás következtében...), de szerintem tök egészségtelen a melltartó.


Egy bennszülött nőnek egész nap kint a melle és senki sem bámulja, mert ők megszokták. :-)


Mért olyan nagy szám manapság egy mell???


2012. dec. 10. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a férfiakat ;)

Mellesleg én nem szeretném, ha idősebb koromban már a térdemet verdesné.

2012. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy a cicim, lógni ugyan nem lóg, itthon nem is hordok melltartót, de utcára nem mennék ki nélküle. Ha kisebbek lennének, lehet, nem is hordanék melltartót, csak nagyon áttetsző ruha, póló alatt, vagy ha olyan a szabása a felsőrésznek, hogy muszáj.

Régen fűzőt hordtak a nők, annál mindenképp jobb, kényelmesebb a melltartó. :)

2012. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó gondolat :D Csináljátok csak, bár a "nem fogják bámulni" dologról le lehet tenni már most amíg ilyen félőrült-elmebeteg-fura-kiéhezett-hormonhurrikán szűz huszonéves sárcok, mint én - meg a jó öreg programozók, vén kéjencek, özvegy papik meg olyan agglegények mint "Pityu bá a földzintről" vannak.


Nyáron így is sokan nem hordják - így nyújtva egy kis "szórakozást" a magunkfajtáknak :D


Helyes, helyes jó ötlet :D :D

2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hordd, ha nem akarod. Én itthon egyáltalán nem viselek melltartót. Viszont testhez simuló és kivágott ruhához szinte kötelező, valahogy jobban állnak a mellek benne.
2012. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lol! már eddig is annyi a lógó mellű nő, most miért akarod h még több legyen?

mi az egészségtelen benne? nem push-up kel aztán kész :)


"Mért olyan nagy szám manapság egy mell???" ősidők óta a női szexuálitás, temrékenység szimbóluma. Biológiai folyamatokat indít be egy férfiban ha meglátja! A kilátszó mellbimbó azt a hatást kelti az agyban, h tulajdonképpen majdnem csupasz a mell! Bár meg kell mondjam, nekem nem kell kilátszó mellbimbó, egy feszesen gömbölyödő ruha, vagy mélyebb dekoltázs bőven elég.


Különben meg... a férfiak miért nem járhatnak akkor már biciklisnadrágban :D v úszógatyában... végülis nyárra a nagy melegbe tök kényelmes lenne... és még én nyavalyoghatnék, h miért bámulják olyan sokan a "csomagot"...

2012. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem nagy a mellem, de utálom, ha csak 1 kicsit is lobog :)


amúgy vannak olyan spagettipántos topok, amiben van egy kis plusz betét a mellrésznél, tehát 2 rétegű, így nem látszik a bimbó :)


hordj olyat, ha az kényelmesebb.

2012. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:-D


Köszi a válaszokat! Meg fogom nézni ezt a topot aminek a mellrésze vastagított. Mondjuk most így télen a vastag pulóver miatt nem akkora gond a melltartó.


Egyébként azt mondják azért egészségtelen, mert elszorítja valamennyire a mell keringését. Hát ja, olyat kell venni ami méretben jó, és jó minőségű, de valahogy én a méregdrága tényleg szaksegítséggel kiválasztottal sem vagyok kibékülve.


Elismerem, hogy akinek hatalmas melle van, annak muszáj, mert tényleg megereszkedik, és kényelmetlen őket úgy cipelni. A sport is oké. De szerintem kis és közepes melleknél nem igazán oszt vagy szoroz öregkori lógás szempontjából a melltartó.


Az is rendben van, hogy a mellek ősidők óta a szaporodás szimbólumai, de azért manapság jócskán túlhangsúlyozzák szerintem.


De mindegy is csak egy ötlet volt részemről, kíváncsi voltam ki mit szólna hozzá. :-)

2012. dec. 10. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, kérdező, de ennyi erővel akinek meg a bugyi nem kényelmes az azt ne hordjon, akinek meg a nadrág se, az már rohangáljon félmeztelenül :)
2012. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amúgy én támogatom a biciklis nadrágot is.


Egyszer már felvetettem, hogy a focisták játszhatnának meztelenül is, és sokkal több football rajongó nő lenne. Mert őszintén szólva, én amúgy nem nézek focit, de ez esetben meggondolnám, hogy kijárjak a meccsekre. :-D


Amúgy a nők is nézik ám a férfiak felszerelését. A múltkor a kollégám mutatott egy csoportképet, az egyik gyereknek akkora szerszáma volt, hogy nadrágon keresztül látszott, szóval még én méltatlankodom...ja és nem biciklis gatya volt rajta. Ennyit a szimbólumokról. :-DDDD

2012. dec. 10. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most se vagy kénytelen melltartót hordani, ha annyira zavar :) A világot megváltoztatni pedig nem tudod.


Én személy szerint azért hordok, mert amúgy kicsik a melleim és így szebb formát ad nekik. Nélküle már nem is mennék hosszabb távra az utcára.

2012. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!