Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz az, ha nem szivacsos/merev...

Gáz az, ha nem szivacsos/merevítős melltartóim vannak?

Figyelt kérdés
Anya sem akar nekem venni mert szerinte az ilyenek kis mellű lányoknak valók...

2012. nov. 24. 22:50
 1/4 Manócska'90 válasza:

Ha jól állnak, jól nézel ki bennük, akkor nem gáz. Bár ha ennek ellenére nem érzed jól magad bennük, akkor hordj merevítőset, szivacsosat. Az meg amúgy sem igaz, hogy ezek csak a kismellű lányoknak valók. Attól, hogy szivacsos, még nem kell, hogy ultra push up legyen. Egy jó melltartó szép formát ad a mellnek, anélkül, hogy a nyakadba nyomná őket.


Nekem fura, hogy anyukád dönti el, hogy milyen melltartót hordj. Ha változtatni szeretnél, mondd meg neki - észérvekkel, szépen kérve nagyrészt mindenkit meg lehet győzni.

2012. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha szivacsos... nem értem mire jó az, mindenki látja ruhán keresztül is, hogy egy szivaccsal tömött melltartó van rajtad. Ez épp olyan gáz mint mikor egy pasi kitömi az alsógatyáját, hogy nagyobb legyen a dudor...értelme sincs:P
2012. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme sincs, és tökre gáz.Ha mondjuk mindig kitömött melltartó veszel fel, és nyáron pedig topba mész az úgy már égés...
2012. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz de ha te szivacsosat szeretnél beszéld meg anyukáddal.

És sztem a szivacs nem csak azért kell hogy a nyakadba nyomja vagy nagynak látszódjon hanem hogy pl ne látszódjon a mellbimbód.

2013. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!