Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy állnak ezek a ruhák...

Hogy állnak ezek a ruhák nekem? Felvehetem vagy inkább ne? Őszinte véleményeket kérek. Egy barátunk gyerekének keresztelőjére mennénk vendégként.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van rajtam 30 kiló fölösleg. Ezért azt ne irjátok, hogy fogyjak le, hanem arra válaszoljatok, hogy felvennétek-e a helyemben valamelyiket vagy sem.


Linkek:

[link]


[link]


[link]


2009. aug. 20. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Hát őszintén megmondom,én ezeket a rucikat még aludni sem venném fel:S
2009. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

az első szerintem nem valami előnyös, olyan mint egy zsák.

a második a legjobb, nekem az tetszik leginkább.

a harmadik sem rossz.

2009. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
A második képen lévőt inkább hanyagold,nem illenek össze.Amúgy rendben van szerintem.
2009. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon jól nézne ki, ha a második képen lévő fekete fölsőt, és a piros szoknyát vennéd fel, csinos lenne, ráadásul a piros-fekete variációval nem lehet tévedni:)
2009. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan! A másodikat és a harmadikat cseréld fel és szuper lesz! Az első nagymamás ruha szerintem, nem nagyon áll jól, én azt hanyagolnám...valami fiatalosabbat keress inkább!:)
2009. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Az első nem annyira rossz,de tényleg öregít. A másik kettőn,de főleg az utolsón látni,hogy a pont térdig érő szoknya eléggé alacsonyít téged,szerintem egy pár centivel térd fölé érő szoknyával szebben fog látszani a lábad.

Ha keskenyebb a csípőd,tehát nem vagy ott is ugyanolyan széles,mint a medencéd,akkor valami olyasmi ruhát is fölvehetsz, ami ezt kiemeli,tehát picit azon a tájon szűkebbet,hogy kiemelje a formádat. Próbálgass ruhákat, a boltokban az eladókat is megkérdezheted,mi előnyös neked:)

2009. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
3madik.. sztem az áll a legjobban.. :) a másik kettő nem jó.
2009. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Az első ruhát nekifutásból dobd ki a kukába, még 55 éves anyukámnak sem engedném hogy felvegye. A második és a harmadik együttes jó. Nekem a kettő közül a második tetszik a fekete felső jobb mint a fehér. A két szoknya közül mindkettő szuper, persze extra magassarkúval.
2009. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
A 3. a legjobb, az tényleg nagyon jól áll (:
2009. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
3. nagyon ütős, tetszik! :)
2009. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!