Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruha szalagavatóra?...

Ilyen ruha szalagavatóra? Véleményeket lécci.

Figyelt kérdés

[link]


ilyen csőtopot vennék fel csak szürkébe.

illik ez egy szalagavatóhoz?


2010. nov. 24. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
a te szalagavatód,vagy vendégként mész egy ismerősödére?egyébként jó a ruha az afterpartira,magára a szalagavatóra ilyen rövidet nem illik felvenni
2010. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
ez már annyira tömeg cucc hogy gáz!
2010. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, h vendég leszel vagy neked lesz szalagavatód, mert ha neked, akk szerintem túl egyszerű, ill. itt nálunk sokkal elegánsabb koktélruhákat vesznek fel. A másik amiért én nem venném fel, h iszonyat sok mindenkin láttam már, akár feketében,akár zöldben, akár állatmintásan. De ha te jól éreznéd magad benne, akkor hajrá.

jaaa és amúgy nem tudom milyen áron vannak a vaterán, de én kisebb kínaikban is láttam már és ott szerintem olcsóbb is.

jó szalagavatózást!

2010. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy neylon harisnyával tök jó
2010. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyet vettem fel, két éve szalagavatóra vendégként, csak hosszabb volt, azt testszínű harisnyával meg egy hosszú ujjú fekete boleróval. Jó volt, meg minden, csak megfagytam, mert februárban volt mindez és sokat kellett gyalogolnom este. :D 18L
2010. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mihez? Nadrághoz? Ahhoz esetleg, harisnyához kifejezetten nem. A szalagavató egy régi, szolid ünnepély, ahova nem illik ilyen magamutogatón megjelenni.
2010. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

vendég leszek :)

hát én kifejezetten harisnyával gondoltam.

de fogalmam sincs mi egyébben mehetnék ami ugyan ünnepélyes is és illik oda de az utána lévő partyhoz is illik.

2010. nov. 25. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is vendég leszek és pont ma lesz a szalagavató! fekete inget veszek, fekete rövidnacival, fekete vékony harisnya, szürke csizmi, sál, nagy fülbi és kész:)
2010. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy ez nem ünnepélyes. Diszkóba jó, de ünnepségre még egy fekete farmer is jobb, blúzzal.
2010. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!