Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólnak meg? Ti mit...

Miért szólnak meg? Ti mit gondoltok? Véleményeket, pls.

Figyelt kérdés
Volt pár alkalom,amikor beszóltak az öltözködésem miatt.23éves lány vagyok,egyetemista,és glam-punk-ként öltözködök.Ez nálam annyit tesz,hogy felsőnek vagy sima fekete top-ot,vagy fekete mídert hordok fekete bőrkabáttal,amin kitűzők (3db) vannak és szegecsek.Hozzá enyhén szakadt fekete nadrágot vagy farmert hordok.Gyakran fekete neccharisnyát húzok miniszoknyával,vagy rövidnadrággal.Sminknek pedig vörös rúzs.A hajam nincs felnyírva,vállig érő és daier-olt.Nincs bennem semmi extra vagy megbotránkoztató,mégis néha hallom az utcán hogy "büdös punk kur..".Egy darabig nem érdekelt,de kezd rosszul esni.Ismerőseim,családom is úgy gondolja,hogy még abszolút a jó ízlésen belül vagyok.Akkor miért szólnak meg?Azt még megérteném,ha akkor szólnának be ha szakadt lennék,de nem vagyok.Ha valaki nem tudna elképzelni,akkor segítségként:dettó úgy öltözködöm,mint a néhai Nancy Spungen,Sid Vicious (Sex Pistols-gitár)barátnője.Előre is köszönöm :) És bocsi ezért az "áradat"-ért,de érdekelne,miért van ez.
2011. aug. 12. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk én nem szólnálak meg, de ahogy leírtad, nekem nem tűnik ízlésesnek az öltözködésed. Talán ezért.
2011. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak nálad durvábbak is ,mondjuk én vidéki vagyok és csak ritkán járok pestre de, akkor látok egy-két furcsa figurát azok mellett meg csak úgy elsétálnak. Így nem értem. Legyen az pozitívum hogy nem vagy tömeg p.csa :)
2011. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük,az ilyenek mindenkibe belekötnek érdekes módon,ilyenkor visszakel szólni valami frappánsat vagy vigyorogj a képükbe :D
2011. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
vagy azért mert előítéleteik vannak vagy azért mert irigyelnek h nem vagy tömeg és nem olvadsz be ien emberek mindig voltak és mindig is lesznek bele kell törődni.....
2011. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Erre csak annyi tudok neked írni, hogy:

"Nevettek, mert más vagyok; nevetek, mert ugyanolyanok vagytok." (;

Szard le az ilyeneket. Te egyéniség vagy, Ők nem. Zavarja őket.

2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az az érzésem, hogy az egyetemeken mindenki próbál egyéniség lenni, és legtöbbjükön fájdalmasan meglátszik ez az erőlködés. Van viszont pár olyan gyöngyszem, akinek nem kell megszakadnia az erőfeszítésekben, csak úgy magától jön belőle ez a ... lazaság. Most nem találok jobb szót. Egyszerűen van stílusa, amit nem hosszas keresgélés után talált magának a neten. És az ilyen emberekre bizony könnyű féltékenynek lenni. Talán te is egy vagy közülük, és ez bántja őket. :)
2011. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy írtad nem vészes még ez. Vannak akik hasonlóan öltözködnek és én nem egy olyat tudok a környezetembe aki igénytelen. Szerintem az emberek általánosítanak. Énekem nem tetszik ez a jellegű viseletet, de nem is szólom meg. Mindenki úgy öltözködik ahogy akar, és amiben jól érzi magát. Én pl tökre lesz@rom a mai divatot, vagyis szeretek vásárolni, de 23 éves egyetemistaként inkább húzok mai napig póló+farmer+converse összeállítást, mintsem úgy nézzek ki mint minden második lány. Te bátrabb vagy és ki mered fejezni önmagad, van saját stílusod. Az már mindenkinek a saját gondja ha nem tetszik.

Bár bosszantó, hogy ruha alapján ítélnek meg az emberek.. :(

2011. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Rajtam múltkor fekete csőgatya, fekete saru, és fekete flitteres egybe ruha volt, megyek tök nyugisan az utcán, erre egy nagydarab, már külsőre is primitív kan rám üvölt, hogy "büdös rocker állat". Nem zavartatom magam megyek tovább. Mit ad isten, fél óra múlva összefutok megint ugyanazzal az emberrel, aki nagyon megörült nekem, és rám mutatva elkezdett szabályosan röhögni. "Höhöhöh. Rocker állat, rohadjá meg!" Pedig semmi durva nem volt rajtam, még egy bakancs sem, csak annyi, hogy tiszta feketében voltam. Szóval tényleg bárkinek beszólnak. De legtöbbször csak a primitív emberek. Akikkel kár is törődni.
2011. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen beszólogatós lelki nyomorékok magukat járatják le. :)
2011. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy öltözöl mindig lesz olyan akiknek nem tetszik majd. Én nem foglalkoztam soha azzal hogy mit gondolnak rólam, nem másoknak akarok tetszeni.
2011. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!