Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólnak meg? Ti mit...

Miért szólnak meg? Ti mit gondoltok? Véleményeket, pls.

Figyelt kérdés
Volt pár alkalom,amikor beszóltak az öltözködésem miatt.23éves lány vagyok,egyetemista,és glam-punk-ként öltözködök.Ez nálam annyit tesz,hogy felsőnek vagy sima fekete top-ot,vagy fekete mídert hordok fekete bőrkabáttal,amin kitűzők (3db) vannak és szegecsek.Hozzá enyhén szakadt fekete nadrágot vagy farmert hordok.Gyakran fekete neccharisnyát húzok miniszoknyával,vagy rövidnadrággal.Sminknek pedig vörös rúzs.A hajam nincs felnyírva,vállig érő és daier-olt.Nincs bennem semmi extra vagy megbotránkoztató,mégis néha hallom az utcán hogy "büdös punk kur..".Egy darabig nem érdekelt,de kezd rosszul esni.Ismerőseim,családom is úgy gondolja,hogy még abszolút a jó ízlésen belül vagyok.Akkor miért szólnak meg?Azt még megérteném,ha akkor szólnának be ha szakadt lennék,de nem vagyok.Ha valaki nem tudna elképzelni,akkor segítségként:dettó úgy öltözködöm,mint a néhai Nancy Spungen,Sid Vicious (Sex Pistols-gitár)barátnője.Előre is köszönöm :) És bocsi ezért az "áradat"-ért,de érdekelne,miért van ez.
2011. aug. 12. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne foglalkozz már velük, mindenkit megszólnak ezek a nyomorékok, akik különböznek tőlük. Fel a fejjel ;)
2011. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ne is foglalkozz velük

nekem meg be volt festve a hajam sötétbarnára és a suliban elkezdtek beszólogatni hogy milyen egy hülye emós vagyok,és vágjam fel az ereimet :)

de nem érdekelt,nem nekik akarok tetszeni hanem saját magamnak.ha meg nem tetszek nekik,hát ennyi,nem kell rám nézni xD

2011. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) ezentúl ha valaki beszól csak ránézek,és belevigyorgok a képébe:) és szerintem is elkeserítő,hogy a mai világban a külső alapján megy az ítélkezés.Én soha nem tennék ilyet...És remélem igazatok van,hogy azért van ez,mert egyéniség vagyok.Köszi mindenkinek!:))
2011. aug. 13. 21:13
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek irigyek arra, hogy Te fel mered vállalni önmagadat, és mersz úgy öltözködni, hogy kifejezd vele Magadat. :)
2011. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy előttem is írták már: mindig lesz olyan, akinek nem tetszik, ahogy kinézel. Hacsak nem öltözöl teljesen stílustalan egyszínű farmer-póló, vagy nadrág-blúz-blézer-testszínű harisnya egyenruhába, valaki tuti beszól.

Azzal, hogy ilyen feltűnőbb a stílusod, vállaltad azt a kockázatot, hogy van akinek nem fog tetszeni...

Amúgy csak megnyugtatásként, én tényleg nem öltözöm extrán, de szeretek miniszoknyát, miniruhákat hordani (kicsit olyan mod stílusban) és volt most nyáron olyan, hogy egy srác(!) megszólt, hogy gusztustalan, hogy szinte meztelenül járkálok az utcán (35 fokban), és hogy ő épp a szendvicsét ette volna, de így elment az étvágya... Azt hozzátenném, hogy semmi kihívó, vagy ízléstelen nem volt rajtam, a szoknya se volt túl rövid, csak normál mini és mivel táncolok ezért vékony is vagyok és izmos a lábam, tehát nem narancsbőrt vagy bőrrel bevont csontot mutogattam, hogy gusztustalan legyen.

Szóval az ilyeneket legjobb, ha nem veszed fel, nem kell velük foglalkozni.

Amúgy nekem tuti tetszene a stílusod, szeretem a nancy-stílust, a sid és nancy-ben is odavoltam a stílusáért...

2011. okt. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

'...23 éves egyetemistaként inkább húzok mai napig póló+farmer+converse összeállítást, mintsem úgy nézzek ki mint minden második lány.'


Pont ezekkel a cuccokkal nézel úgy ki, mint minden 2. lány.

2012. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a dögös kategóriába tartozol!:)

SZERETLEK!

2012. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az újabb válaszokat!még mindig beszólnak,persze,mindig lesznek ilyenek...csak most már nem érdekel mit mondanak.mosolygok rajtuk,és megyek tovább.utolsó hozzászóló;örülök neki :)
2012. febr. 11. 15:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi közük hozzá, hogy hogyan öltözködsz??? Semmi.... -.-" Ennyiből már te is visszaszólhatnál, hogy neked meg az ő stílusuk nem jön be. Ne foglalkozz az ilyenekkel, nekem is sokszor beszóltak már és a bnőimnek is mert az egyik emo. Engem nem nagyon szokott érdekelni ki milyen cuccba jár. az a lényeg hogy te jól érezd magad és az ilyen nyommer figurákra ne hallgass. te így vagy jóóó.... :)
2012. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Szerintem szard le őket, mindig az olyan emberek szólnak le másokat, akik alattad vannak ;) ezt ne felejtsd el ! Okos enged, szamár szenved..
2012. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!