Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólnak meg? Ti mit...

Miért szólnak meg? Ti mit gondoltok? Véleményeket, pls.

Figyelt kérdés
Volt pár alkalom,amikor beszóltak az öltözködésem miatt.23éves lány vagyok,egyetemista,és glam-punk-ként öltözködök.Ez nálam annyit tesz,hogy felsőnek vagy sima fekete top-ot,vagy fekete mídert hordok fekete bőrkabáttal,amin kitűzők (3db) vannak és szegecsek.Hozzá enyhén szakadt fekete nadrágot vagy farmert hordok.Gyakran fekete neccharisnyát húzok miniszoknyával,vagy rövidnadrággal.Sminknek pedig vörös rúzs.A hajam nincs felnyírva,vállig érő és daier-olt.Nincs bennem semmi extra vagy megbotránkoztató,mégis néha hallom az utcán hogy "büdös punk kur..".Egy darabig nem érdekelt,de kezd rosszul esni.Ismerőseim,családom is úgy gondolja,hogy még abszolút a jó ízlésen belül vagyok.Akkor miért szólnak meg?Azt még megérteném,ha akkor szólnának be ha szakadt lennék,de nem vagyok.Ha valaki nem tudna elképzelni,akkor segítségként:dettó úgy öltözködöm,mint a néhai Nancy Spungen,Sid Vicious (Sex Pistols-gitár)barátnője.Előre is köszönöm :) És bocsi ezért az "áradat"-ért,de érdekelne,miért van ez.
2011. aug. 12. 22:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igazából a stílusod nekem sem jön be, én inkább a nőiesebb vonalat képviselem, de ennek ellenére nem nézem le aki így öltözködik. Ha te jól érzed magad ezekben a darabokban, akkor tényleg nem kell foglalkoznod mások véleményével. Fő az önbizalom! :)
2012. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Hitsugaya Lau válasza:
ne aggódj, engem animès cuccaim ès a Brony-sàgom miatt szólnak meg sokszor :/
2013. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!