Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell télen sapkát hordani?

Miért kell télen sapkát hordani?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy könnyen lefagyhatnak a hajhagymák, és akkor megkopaszodunk? :D

2012. dec. 6. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne fázz. Szerintem nem fogsz megkopaszodni akkor sem, ha nem hordasz sapkát.
2012. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem a hajhagymáid, hanem a füleid fagyhatnak le.
2012. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fülnek megsem kottyan a minusz 15sem, csak ha megpöckölik besz*rik az illető, és vörösödik ilyenkor


Legfőbb ok, amiért a sapkát feltalálták, az a haj védelme, ugyanis megfáznak a hagymák, ezáltal hullani fog a haj, de ez is csak azon férfiak kötelező viselete, akik pár mm-es hajjal mászkálnak

Nőket különösebben nem érinti

20/F

2012. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal koromban soha nem hordtam sapkát és engem is azzal szekáltak, hogy meg fogok kopaszodni.. 36 vagyok és több a hajam, mint akármelyik ismerősömnek.

Viszont fázni vacak dolog. Nem ér annyit a menőség.

2012. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Főként azért kellene sapkát hordani, mert ugyebár a testhő legtöbb százaléka a fejbőrön keresztül távozik, valamint pl homloküreggyulladást is előidézhet a fej kihülése, és ez csak egy a súlyos betegségek közül.
2012. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell ha fázik a fejed, füled. Egyébként nem. Én sem hordtam sose, a hajam épp eléggé melegíti a fejem és a fülemet is. A hajhagymák nem tudnak lefagyni.
2012. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondták a tanáraim, mert már általános iskola végefelétől kezdve nem voltam hajlandó sapkát hordani (a kapucnit mindig feltettem). Húsz éves elmúltam és gyönyörű dús hajam van. Nekem nem hullott tőle.
2012. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én se hordok, mert nem szeretem a sapit. de mondjuk kéne mert akkor nem fáznék annyira, a testhő tényleg ott megy el nagy mennyiségben, ahogy leirta valaki. még a hasadat és fejedet tartsd melegen és akkor nem fogsz vacogni:DD a haja még nem hullik, de nem várom meg mig elkezd, hordani fogok.
2012. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefagynak a hajhagymák és a hirtelen hőmérsékletváltozás miatt sokkal többet fpg hullni a hajad mert a hagymák elgyengulnek. Meg ugye fázni sem kellemes
2012. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!