Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennap mosok hajat, és...

Mindennap mosok hajat, és elkezdtem baseball sapkát hordani. Rá 2-3 héttel korpás lettem. Anyukám azt mondta, azért, mert beizzadt a fejem a sapka alatt. Igaz? Akkor ne is hordjak sapkát, vagy tök más miatt lettem korpás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sapkát akkor és ott kell hordani, amikor és ahol hideg van: nyáron, zárt helyen, stb nemcsak felesleges, de káros is. A korpásodás még csak a kezdet, de idövel ki is hullik töle a haj - és többé nem nö vissza.
2010. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak. Akkor is korpás lehet még, hogy ha nem szárítod meg a hajad és úgy mész ki sapkában az utcára.
2010. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hát a baseball sapka azért van kitalálva,hogy ne süssön a nap a szemedbe nem?
2010. máj. 1. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
nem drága. arra a napszemüveget találták ki. inkább hordj napszemcsit ha zavar h a szemedbe süt nap
2010. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a sapka arra van kitalálva, hogy a sportolóknak a meccs ALATT ne süssön a szemébe a nap - utána meg leteszik.
2010. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugy van ahogy a fentiek leirtak.

az hogy minden nap hajat mosol baromira nem egeszseges.nem szabad olyan surun mosni!!!!

2010. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több ismerősömnek is a sapka miatt lett korpás a haja. De ez egy ördögi kör, mert most már azért hordják, mert zavarja őket a korpás haj.

Tedd le a sapkát, azt nem szabad állandóan hordani. Csak néha, egy-egy alkalomhoz.

2010. máj. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a minden napi hajmosás is káros nagyon. Hiába kímélő sampon meg mit tudom én, akkor is.
2010. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!