Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Fiúk nektek tetszik ha egy lány ilyesmi cipőkbe járkál?

Figyelt kérdés

Persze hordd nőiesebb fazonokat is de néha ilyet:

[link] HIDE BOOTS


[link] BOOTS


[link] ANKLE BOOTS WITH FLAP


[link]



2012. dec. 1. 23:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Szerintem meg pont a te véleményed a retardált.

Tényleg ennyire fontos ez? Mi van azzal akinek nincs pénze szép ruhákra, cipőkre? Az haljon meg egyedül csak azért, mert szegény?

Tőlem járhat akármiben, a lényeg az hogy koszos és büdös ne legyen.

A kérdés kiegészítésén meg átsiklottál:

"Persze hordd nőiesebb fazonokat is de néha ilyet: "

2012. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Azrét én plázába járós paliként tudom,hogy ez a linkben szereplő két márka nem a csórisorról való, szóval a pénzügyi helyzetet jelen esetben nem érdemes belekeverni. Egyébként meg bármilyen árfekvésben lehet venni szép áramvonalas alakú testhez álló női cipóket is, olyan kicsi női lábakhoz valókat, amik igényesebben néznek ki mint ezek a zömében lószartaposó fránya vackok a linkeken. Ez kb akkora félresiklott szar dizáyn női kategoriában, mint anno a basagatya. A divattervezők hülyét csinálnak a vevőkből. Ezek nem női lábakra valók, főleg az utolsó nem. Max ,ha rockerlány az illető, de azok is elég durungul néznek ki a nagy bénga bakancsaikban.
2012. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Nyílván láttam én is az árát, de hozhatott volna más példákat is.
2012. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőt dark-góth csajok is hordhatják. Nekem annyira nem tetszik. Az első kettő kizárt, de az utolsó kettőt viszont tényleg inkább felvenném, mint például egy ilyet.


[link]


Vagy ilyet.


[link]


Nem tudom, melyik agybeteg találta ki ezeket, de hogy számomra bármik, csak nem Nőiesek, az biztos! Akkor inkább a kérdező által linkeltek. :) 100-szor normálisabban néznek ki, és legalább egészséges viselet. De ha már kifejezetten nőies és nem "uni", továbbá szokatlan/extrém akkor ez:


[link]

2012. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül csak ezekre a cipőkre vonatkozik a kérdésem,csak ilyen fazonúakra. Gondolom van olcsóbb is ...
2012. dec. 2. 14:13
 16/23 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg bármilyen árfekvésben lehet venni szép áramvonalas alakú testhez álló női cipóket is, olyan kicsi női lábakhoz valókat, amik igényesebben néznek ki mint ezek a zömében lószartaposó fránya vackok a linkeken."


De ha a lány nem egészen azt érti "nőies" alatt, mint te? Nem tudom, mire gondolsz. "Kicsi" női lábakhoz valót? Én például magas vagyok, állítólag (mások mondják) nagyon jó nő, de kis lábam- az nincs. Majdnem 41-es. És rosszul vagyok (szó szerint hányni tudnék!) a mindenféle pici-cuki cipőktől. Ha kisebb lennék, valószínűleg még inkább rosszul lennék tőlük. :) Kicsi is, meg cuki is...na az már sok.


Inkább az elegánsabb/vagányabb irányvonalat szeretem.

2012. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Bár te, akitől ezt idéztem, talán úgy vagy a nőkkel mint én a fiúkkal. Azt szeretem, ha a srácok inkább passzos, csinos ruhákban járnak, a cipő annyira nem érdekel. De a nadrág ne legyen két számmal nagyobb, a póló főleg ne... bár nem az izompólóra gondolok, mert a túl kigyúrt fiúkat nem is csípem.
2012. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17 -es,akkor én bejönnék neked, bár kigyurt vagyok, de nem eltúzásba vitt méretekkel. Nem szteroidozom magam. Mindegy itt most..a lényeg magamon is meg nőkön is a testhez álló öltözetet favorizálom. De ez csak azoknak áll jól,akiknek van mit kihangsúlyozni a testükön, mert jó formában tartják magukat. Láttam már nagy sonkákat is feszülős ruhába préselődve, hát elég érdekes látványt nyujtottak azok. 41- es lááb? Nekem férfi létemre van 42 -es. Nőknél olyan max 26 os szokott lenni. Kicsit nagyra nőttél. Ez nem szokványos. Én a nagyon nagylábú nőket nem annyira szeretem, kicsi lábúak szerintem aranyosabbak, bár összképben elmegy persze. Bár sokan nem szeretik, mások azt mondják olyan tenyeres talpas menyecske.

A RAchel Weises link nyerő, az a féle amire gondoltam, az jól áll a nőknek. AZ nem durung. A rózsaszínes két cipőlink az ilyen szőke agyú miss piccsáknak való, rettenet bugyuta viselet.

2012. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem 26, 36 ost akartam írni, lábméretre előzőben.
2012. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18-as, a testhez állóban egyetértünk, bár magam részéről nem minit értek alatta hatalmas kivágással. De magamon sem szeretem, így van, ha két számmal nagyobb a ruha. :) A lábmérettel kapcsolatban picikét átvágtak téged. :) Egyetlen barátnőmnek 36-os a lába, néha gyerekcipőt kénytelen venni. Az átlagos női lábméret 37-től kezdődik és olyan 39-ig tart. De több nőt is ismerek, akinek hozzám hasonlóan 40/41-es.


Nem.:D Tenyeres-talpasnak soha nem neveztek még, mivel magas is vagyok, hozzá vékony-sportos, ezzel együtt nőies alkatú. :) Bár gondolom nehéz így leírni. De ilyen (majd 180 cm-es) magassághoz szerintem ingatag lenne kissé egy 36-os láb.

2012. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!