Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Fiúk nektek tetszik ha egy lány ilyesmi cipőkbe járkál?

Figyelt kérdés

Persze hordd nőiesebb fazonokat is de néha ilyet:

[link] HIDE BOOTS


[link] BOOTS


[link] ANKLE BOOTS WITH FLAP


[link]



2012. dec. 1. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
36%

Nagy általánosságban a sztratoszférából lesz.rom, hogy mi van a lányokon, a lényeg hogy ápolt legyen.

Az utolsó kettő nekem nem tetszik, a többivel véleményem szerint nincs gond.

Egyetlen dolog érdekel az öltözködésükben, az a bokacsizma. Azt le tudnám hányni, egyszerűen undorítónak találom.

2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon nem tetszik, a többi oké.
2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem nőként annyira egyik se, de ha már dönteni kellene, utolsó kettőt húznám fel, kizárásos alapon. Tetszik-nem tetszik, így azt húzok fel, amit én szeretek.
2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Ezek olyanok mint a lovascipők! Bocs hogy válaszoltam mivel lány vagyok, de elképesztőnek tartom hogy lovas cuccokat hordanak az emberek utcára.
2012. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem. Öreganyám jár ilyenekben.
2012. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
egyiket se venném fel ha fizetnének se mutatkoznék ilyen ocsmány cipőkben ami NAGYON NEM NŐIES ha ez bejön a pasiknak az érdekes...
2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 El Greco válasza:
Még talám az elsõ...végszükség esetén.De a többi semmiképp.
2012. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Pasiként szerintem az életben nem nézném meg hogy milyen cipőben járkál a lány.
2012. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem is hírtelen a dédimamika jutott eszembe, az nyomatta mindig ilyen nagy tírpák állat bakancsokban. Olyan jókat röhögtam amikor megláttam. Öreglányok szeretik az ilyen nagy gázoló csukákat. Arcon taposni jól lehet vele az embereket! :D
2012. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

"Pasiként szerintem az életben nem nézném meg hogy milyen cipőben járkál a lány."


"Nagy általánosságban a sztratoszférából lesz.rom, hogy mi van a lányokon."


Ezek a kijelentések jól tükrözik a mai világ retardáltságát! Ezért ilyen furák a mai lányok, mert a fiúk még náluk is igénytelenebbek!

Nehogy már mindegy legyen, hogy milyen a barátnőtök megjelenése! A nőiesség nagyon fontos (kívül-belül). Ezek a lábbelik pedig olyan messze vannak a nőiességtől, mint Makó Jeruzsálemtől.

2012. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!