Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lenne ez a ruha házibul...

Milyen lenne ez a ruha házibuliba?

Figyelt kérdés

És ti melyik tunikát választanátok egy, sötét lila boleróhoz, fekete cicanacihoz, és valami szép körömcipőhöz?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Szerintetek? :) am 17 éves vagyok.



2012. nov. 29. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. a legjobb.
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz szerintem nem illene a boleró, túl nagy a nyakrésze. A második tetszik a legjobban, bár nem tudom hogy menne a kiegészítőidhez, ahogy az utolsónál sem tudom. Cicanadrág helyett nem akarsz inkább egy harisnyát felvenni? Az elegánsabb és jobban menne a ruhákhoz. Na szóval az én választásom a kettes.
2012. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is a kettes
2012. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aham, lehet harisnyával jobb lenne a 2-es :), de ahhoz lehet nem is lila, hanem fekete boleró menne...:) és inkább egy magassarkú körömcipő vagy bokacsizma?
2012. nov. 29. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel ezek a ruhák eléggé a lábat hangsúlyozzák, mindenképpen magassarkú. :)
2012. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért ragaszkodsz annyira a boleróhoz? boleróban akarsz házibuliba menni?:) nanemáár! felejtsd el!

am meg egyikhez sem illik boleró, meg a cicanaci is para ezekhez. ha ilyen ruhában jelensz meg, akkor készülj, hogy sokan meg fognak nézni. ne rontsd el az összhatást, mert csak "falusi, ízléstelen k*rvát" csinálsz magadból!

2012. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mindegyik ízléstelen az itt felsoroltak közül... Ha nagyon kéne választanom talán az elsőre voksolnék. Házibuliba számomra furcsa így kiöltözni, ruhát, körömcipőt venni. Én biztosan nem húznék fel egy szép ruhát, mi van ha egy barom véletlenül leönti valamivel? Csinosan kiöltözni egy clubba illik szerintem.

18/L

2012. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem(!) tetszik egyik se, de ha már muszáj lenne választani, akkor a 3-as.
2012. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a hármas tetszik, azt szexinek mondanám, de ha nem vigyázol könnyen közönségesnek tűnhetsz.
2012. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de egyiket sem veszem fel :) ink valami nagyon csinosat, de ízléseset :) köszi azért a válaszokat!
2012. nov. 30. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!