Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolnál vaterán ruhát?...

Andi.86 kérdése:

Vásárolnál vaterán ruhát? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Találtam vaterán egy eladót, de nem tudom, hogy merjek-e vásárolni tőle, mert nagyon kevés értékelése van. Mit gondoltok? Nagyon tetszenek a ruhák, de félek :S



[link]



2012. nov. 29. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tényleg iszonyat jó ruhák, de én soha nem bízom az ilyenekben...
2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rendelj inkább ebayről :)
2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendelnék, ha nagyon tetszik neked és nincs máshol.

Ha azt nézzük, hogy ez év okt. 11-én regisztrált, és 100%-ban pozitív, szerintem nyugodtan.

2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan vásárolhatsz, már van 6 pozitív értékelése ami 100%-os. Gondold el, neki se az az érdeke, hogy rossz értékeléseket kapjon. Én még sose csalódtam a Vaterában, biztonságos. Eladóként már több mint 100 üzletet bonyolítottam le, vevőként is egy jópárat.

2012. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már vaterán ruhát, rosszat még nem fogtam ki:) Meg ha nem tetszik, nem jó a méret, vissza is küldheted, az eladónak is érdeke, hogy ne legyen negatívja.
2012. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ha minden jól megy, akkor hamarosan meg is rendelem ezt a felsőt:

[link]


Remélem tényleg nem ver át.

2012. dec. 3. 15:09
 7/7 anonim válasza:

Néztem a termékeit, ezek jó ruhák, minőségben is jók, tudom, mert ilyen ruhákat rendelek én is a nagykerből..


Az más kérdés, hogy nagyon drága, én fele ennyiért adom külföldre...

2013. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!