Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Állásinterjúra megyek...

SÜRGŐS! Állásinterjúra megyek ma! Csajok szerintetek ez így jó?! (akár fiúk is írhatnak véleményt).

Figyelt kérdés

Állásinterjúra megyek ma. Hosszabb, fehér ing és világosabb kék, répaszárú nadrág fekete bokacsizmával, hozzá fekete hosszú szövetkabáttal milyen lenne? Sajnos nincs fekete/sötét nadrágom. Illetve van egy grafit szürke, de az sztreccs, és nincs olyan jó állapotban. (A cég egy nagy magyar cég partnervállalata. Az ott dolgozó két nő mindig a saját ruhájában van, nem kosztüm, sima utcai viseletben.)

Köszi a válaszokat!:) Ötleteket is várok.


2012. nov. 21. 06:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésem is mutatja, a lehetőségeim igen csak korlátoltak voltak. Nem arra voltam kíváncsi, hogy menjek el egy boltba, és vegyek gyorsan egy nadrágot, hanem arra, hogy a KORLÁTOLT lehetőségeimből ki mit gondol, mit válasszak. Hát mindjárt én kérek elnézést, hogy nem tudtad felfogni a kérdést. Az állásinterjú előtt 2 órával pedig szerintem senki sem tud berohanni egy boltba, főleg úgy, hogy egy másik városban van az interjú maga. Köszöntem!
2012. nov. 22. 14:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Felfogtuk a kérdést(mellesleg VÉLEMÉNYT KÉRTÉL, amibe beletartozik ez is:)), de amilyen lehetőségeket írtunk egyik sem tetszett. Mellesleg nem állásinterjú előtt kell két órával ilyeneken gondolkodni. Gondolom, hogy előtte való nap szóltak, mivel reggel 6.50től senki nem foglalkozik ilyenekkel, de persze most jön az, hogy "de igen, neked igenis akkor szóltak, stb..." Fölösleges válaszolnod, mellesleg szerintem mindenki megköszönné, ha nem szólnád le az emberek felfogú képességét, illetve intelligenciáját oktalanul.
2012. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!