Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra ez így szerinte...

Állásinterjúra ez így szerintetek jó lenne? Bővebben lent. Kérlek, nézzétek meg az összes képet, és mondjatok véleményt.

Figyelt kérdés

Csak előre akarok gondolkozni, hogy ha kellene interjúra mennem, mit vegyek fel. Túl sok választásom nincs. De: van egy ballagási szövet kosztümöm (fekete), ennek a nadrágját nem szeretem, mert bővebb fazonú (a képen jobb oldalt), viszont van egy fekete nem farmer (eléggé szöszölődő) nadrágom, amin farzseb is van, meg cipzár a szárain. Nem tudom, összességében megfelelő lenne-e ilyen alkalomra, illetve melyik nadrág lenne jó ehhez szerintetek? Utálom a bő szárú gatyát, de ehhez ilyen készült. Ja, és ami még érdekel, a szűk gatya meg a kosztüm blézere nem pont ugyanolyan árnyalatú fekete (az anyagukból kifolyólag)...ezért sem tudom, hogy összeillenek-e.

És az ékszerekről is szeretnék véleményt kérni. Nem akarok hivalkodó lenni, szerintem belefér ez a két ékszer, vagy nem? A nyaklánc (nem jó a kép sajnos) fehér hátterű, és kövek vannak benne.


Kosztüm: [link]

Szűk szárú gatya: [link]

Ékszerek: [link]


Nagyon köszönöm előre is. :)


2012. júl. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
jobban jársz a fekete szoknya + blézer kombinációval mert ez a naci nem jó
2012. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs szoknyám, és nem is szeretem őket. De miért nem jó egyik nadrág sem?
2012. júl. 25. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Framer szerintem se illik. Nincs egy vászongatyád?
2012. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt a nyakláncot fel ne vedd, ha jót akarsz. az ilyen csillogó dolgokat nem favorizálják.

elég a fülbevaló. bőven.


annyira azért nem kell kiöltözni, mentem én már ennél casual-ebb cuccban, és felvettek.


inkább egységes cuccban menj, akármennyire is utálod. én pl utálom a magassarkút, mégis kibírtam az egyik interjún, mert tudtam, h oda azért ki kell csípnie magát az embernek.


menj el turiba, nézz szét, hátha találsz egy olyan szűkebb szárú nadrágot, ami megy a blézeredhez, vagy egy olyan blézert, ami megy a nadrágodhoz. :)

2012. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondom, hogy szövetnadrág ez is. Ott két nadrág van,emberek. :)) A blézerem is szövet és ahhoz van a jobb oldali, bő szárú nadrág. Azon nincs zseb sem, meg semmi. :)
2012. júl. 25. 20:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak gondoltam, hogy valami nyaklánc kellene...nem? Ennél normálisabb nincs. Kiengedett hosszú hajnál a fülbevalót meg úgyse valószínű,hogy látják, de oké, akkor marad a fülbevaló. :)
2012. júl. 25. 20:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad a kosztüm, úgy,ahogy van. majd berakom a hajam a fülem mögé, és akkor látszik a fülbevalóm is. ;) :D Jah,még cipőm nincs, kicsit magassarkú lesz, ha sikerül találni olcsón, meg kell valami fekete kistáska is...az már tuti turiból lesz. Háda forever :D
2012. júl. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!