Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Miben menjek egy ruhaüzle...

SOS! Miben menjek egy ruhaüzletbe állásinterjúra/"megbeszélésre"?

Figyelt kérdés
Nem is drága, nem is olcsó bolt, a manapság divatos üzletek közé tartozik, mint a Tally, Stradivarius..
2012. júl. 10. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai divatnak megfelelő ruhában. Overálban vagy tengerész stílusú ruhában. A hajadat fond be vagy csinálj madárfészek kontyot.
2012. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a butik stílusát és olyasmiben menj. Énszerintem a most divatos "fürdőskontyot" hanyagold, inkább valami rendezettebb frizurával menj. A "fürdőskonty" minden 2. lány haján van, tucat és ezáltal nem kreatív, könnyen felejthető leszel a többi jelölt között, akik ha fiatal lányok, minden 2-nak ilyen frizkója lesz.
2012. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

szerintem állásinterjúra elegánsan kell menni!!

fekete/szürke/sötétkék ceruza szoknya és fehér vagy valami világos ing akár a szoknyába tűrve is

nem tudom,hogy rövid vagy hosszú hajad van,de ha hosszú akkor fogd fel kontyba és pár szálat húzz ki,így egy kicsit lazább lesz nem olyan 'kötött'

2012. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a hajammal nem tudok nagoyn mit kezdeni, most növesztem le, össze kell fognom szimplán..
2012. júl. 10. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy komoly állásinterjúra persze hogy az elegáns a nyerő.De ilyen boltokban én még életemben nem láttam blézeres eladókat.
2012. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!