Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Állásinterjúra megyek...

SÜRGŐS! Állásinterjúra megyek ma! Csajok szerintetek ez így jó?! (akár fiúk is írhatnak véleményt).

Figyelt kérdés

Állásinterjúra megyek ma. Hosszabb, fehér ing és világosabb kék, répaszárú nadrág fekete bokacsizmával, hozzá fekete hosszú szövetkabáttal milyen lenne? Sajnos nincs fekete/sötét nadrágom. Illetve van egy grafit szürke, de az sztreccs, és nincs olyan jó állapotban. (A cég egy nagy magyar cég partnervállalata. Az ott dolgozó két nő mindig a saját ruhájában van, nem kosztüm, sima utcai viseletben.)

Köszi a válaszokat!:) Ötleteket is várok.


2012. nov. 21. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Azért állásinetrjúra én nem kék répaszárú nadrágban mennék, hanem hagyományos szabású, sötőt színű szövetnadrágbanm akármit is viselnek az ott dolgozók.


Egyetlen egy ilyen darabra érdemes beruháznod, ha nincs a ruhatáradban.

2012. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Szerintem a kérdés alatt leírtak tisztán érthetőek.

2012. nov. 21. 07:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. És ha a farmer világos is, de nem kopott nagyon, meg nem szakadt és nem sport cipővel veszed fel (írtad is h nem) akkor jó.
2012. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Szerintem meg az 1. véleményt írt, amit kértél.


Amúgy szerintem sem a legideálisabb egy világos nadrág.

2012. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is fiú vagy vagy lány? Mert baromira nem mindegy.


Leírásod alapján valószínűsítem, hogy lány vagy, de manapság már sosem lehet tudni.


Mindenesetre állásinterjúra elegánsan kell menni, a répaszárú nadrág meg nem elegáns, sőt szerintem gáz egy állásinterjúra, de mindenki majmolja a divatot ez van.


Azzal meg ne foglalkozz, hogy a többiek miben vannak, mert Te még nem dolgozol ott. Alapszabály, hogy az elegánsan, szépen felöltözött ember mindig jobb benyomást kelt.


1-nek van igaza, sajnálom.

2012. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is igazat adnék az elsőnek. Még a nadrág szabásával nem is lenne gond, de hogy világos kék?! Szerintem gáz.
2012. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elmenni reggel gyorsan beújítani egy nadrágot...a masik meg, hogy behívtak a 2. fordulóra, szóval nem hiszem, hogy kivertem volna a biztosítékot az öltözékemmel;):)
2012. nov. 21. 13:23
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Nem majmolom a divatot de en nem szeretem a trapeznadragokat...kis szel es lobogok mint egy zaszlo. En ruhellem,egy darabom sincs belole. Amugy meg a ezzel az erovel te i majmolod a divatot, mert a szelesebb szaru nacik visszajottek a divatba;) Mert mino meglepetes, a divat ismetli onmagat:O;)

2012. nov. 21. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Második fordulóra azért öltözz fel jobban. Szerintem. Nem is a nadrág szárával van a gond, mert el tudok képzelni olyan öltözéket, ahol jól néz ki és elegáns is a szűk szár. Itt a színével volt a gond.
2012. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek kéred ki mások véleményét, ha nem bírod elfogadni? Mellesleg te már réges rég eldöntötted, hogy ezt a ruhát veszed fel, fölösleges volt megírni a kérdést.
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!