Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyiből lehet...

Szerintetek mennyiből lehet manapság venni pár ruhát? 25/F

Figyelt kérdés
Régen vettem magamnak jó cuccokat és most szeretnék párat de nem nagyon vagyok tisztában az árakkal. Elegáns ruhák érdekelnek és hogy milyen árakra lehet számítani?
2012. nov. 20. 22:04
 1/9 supra01 ***** válasza:

cipő 10-15 000

póló 3-6 000

pulcsi 5-10 000

nadrág 10-15 000

kabát 10-20 000

kiegészítők 2-5 000

szerintem ennyiért már jókat és divatosakat is lehet vásárolni, persze nem a legdrágább márkákat, de C&A, NEW YOKER, Zara, Pull and Bear, Springfield, stb.

2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol veszed, s hogy szükséged van-e rá.

Mert azért ne vegyél ruhát, hogy párral több gönc legyen a szekrényedben. (mondom ezt, mint nő)


Ha a plázák butikjaiban vásárolsz, akkor az Isten pénze sem lesz elég. Akciókban ki lehet fogni jókat, de ritkán.


Ha nem idegenkedsz attól, hogy már egyszer használta valaki, s van türelmed, szereted a tömeget, akkor ajánlom a Háda Kft. Sugár, Nagy Lajos király úti és Lurdy házbeli üzleteit. (Máshol is vannak, csak nem túl nagyok)

Itt már 10-15ezerből egy komplett évszak ruhatárát megkaphatod. (Ing:1000-1800,Nadrág2000-3500)


Sok sikert!

S még egy jó tanács! Csak azt vedd meg, ami szükséges, jól áll, nem szorul alakításra.

2012. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából nem szeretnék használt ruhákat, amiket az első válaszoló mondott árakat megfelelőnek tűnnek, de nekem kicsit kevésnek tűnnek :S Kabátot én 50e körül láttam, pulcsit meg 20 körül.

2012. nov. 20. 22:54
 4/9 supra01 ***** válasza:

Én a minimál árakat mondtam, amiből már eléggé jól fel tudsz öltözni. Ha többet szánsz rá vagy többet tudsz rászánni akkor persze könnyebb a helyzeted. De lehet jobb több olcsót venni és több kiegészítőt és akkor tudod variálni őket. Többet ér, mint egy 50 000-es kabát sztem.

Persze nekem is vannak drágább darabjaim, amik nagyon megtetszettek:D:D:D

2012. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is írok listát:

cipő: 2-9ezer

póló: 1-3ezer

pulcsi: 3-6ezer

nadrág: 3-5ezer

kabát: 3-8ezer

Legalábbis én ennyiért szoktam vásárolni, persze hozzátenném én nem is úgy veszek ruhát hogy megnézem melyik a legmárkásabb... mert attól még nem lesz minőség. És nem használt ruhákat veszek. Egyszerűen szétnézek neten meg kisebb névtelen ruhaüzletekben. Ami megtetszik azt veszem.

2012. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ti egyrészt anyagilag jobban álltok, de nem gondolom, hogy gáz lenne használt ruhát hordani. Több oka is van, hogy ezeket viselem:

- olcsóbbak, de nem ez a fő ok

- kisebb ökológiai lábnyomot hagyok (nem pénzelem a kínai ruhagyárakat, nem termelek még több szemetet)

- hamarabb jön be a turikba a nyugati divat, mint a butikokba

- sokszor senki sem viselte


S még annyit, hogy nem biztos, hogy amire rá írnak sok nullát, az jó minőség is. Tapintsd meg az anyagot vagy nézd meg a jelzést, s megérzed, hogy mit szabad megvenned.


#2 voltam

2012. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De milyen helyeken vannak ezek a kisebb üzletek?

Én annyit tudok h bemegyek az Arénába v az alléba, v a mamutba stb.. de ott ennél húzósabb árakra emlékszem és az se most volt már.

2012. nov. 20. 23:14
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, ezzel csak az a baj h én nem értek a ruhaminőséghez hiába tapogatom össze vissza, nem vagyok lányból :D
2012. nov. 20. 23:18
 9/9 supra01 ***** válasza:
Nekem is van egy csomó turkálós cuccom. A legtöbb vadi új volt mikor vettem, és márkásak is ráadásul, igaz itthon nem ismertek. De ha valaki divatosan akar öltözni, akkor is megteheti ha boltban vásárol, mert ma már irtó olcsón lehet hozzájutni bármilyen ruhához, főleg, ha nyáron veszed meg a téli cuccokat és fordítva. Én vettem 2500 ft-ért téli kabátot nyáron, mikor a hülyének sem kellett. Csak nekem:d
2012. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!