Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság csak alkalomra...

Manapság csak alkalomra vesznek fel szoknyát a lányok/nők?

Figyelt kérdés

A gimiben pl. nem igazán adnak magukra a lányok, de ha pl. valami buliba mennek, akkor meg mindig kicsípik magukat.

Kicsit ellentmondásosnak érzem, hogy hétköznapra szakadt gatyát és tornacipőt hordanak, buliba meg magassarkút és szoknyát.



2012. okt. 10. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ebben az ellentmondás? Buliba nyilván nem tornacipőben mennek majd... Suliba viszont az pont jó. Amúgy én csak szoknyát hordok, balerinával vagy télen csizmával.
2012. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gimiben a lányok nem adnak magukra?

Hát, ha te ezt így látod, örülj neki, viszont az én osztálytársaim sokszor úgy kicsípik magukat, mintha divatbemutatón lennének.

Én amúgy nem hordok szoknyát, soha sem. Egy évben max. kétszer, ha valami szörnyen különleges alkalom van.

Amúgy meg buliba se sűrün járok, de ha megyek, akkor sem teszek fel szoknyát.

2012. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*veszek
2012. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kinek van kedve minden nap puccba vágni magát? A szoknya kényelmetlen és hideg. Próbáld ki. Még csizmával és vastag harisnyával is befagyna a s.ggem ebben a reggeli hidegben. Persze aki autóval jár a légkondis munkahelyre, annak mindegy.
2012. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak nyáron hordok, mert utálom a harisnyát. Buliban sem veszek fel télen. De egyébként szerintem a nadrág sokkal jobban is néz ki(rajtam legalábbis, pedig nincs rossz alakom), mint a szoknya.
2012. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden lány ilyen, én például szinte minden másnap szoknyában vagyok és kb kétszer annyi szoknyám van mint nadrágom.:)
2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én igyekszek minden héten legalább egyszer szoknyát felvenni,pedig minden reggel busszal járok iskolába.

Amúgy az is igaz, hogy nem mindennap van az embernek kedve kicsípni magát.

16L

2012. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyakrabban járok szoknyába, mint naciba, és nem hiszem, hogy mindig "hidegebb" lenne. Ma egy vintage gyapjúszoknya volt rajtam, és sokkal kevésbé fáztam mintha fari lett volna rajtam.
2012. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!