Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözik egy jó pasas?

Hogy öltözik egy jó pasas?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy szeretem, ha egy nő csinosan, divatosan öltözik.. férfiként nem tudok megfelelő szakkifejezéssel élni, de szeretem a hosszú egyberuhákat nőkön, szerintem nagyon szexi, vagy mondjuk fekete-szürke-fekete-esetleg barnás színkombóval hosszú, akár térd fölé érő csizmát, harisnyát (akár mintásat), mini szoknyákat, féloldalas (amiből az egyik válla kilátszik) felsőket, a nagy méretű kiegészítőket (mint nyaklánc, gyűrű), stb..

Tehát ez fontos szempont nálam, ezért arra gondoltam, megkérdezem, hogyan öltözzön egy férfi, aki így, divatosan, csinosan öltöző lánynak akar tetszeni? Miket szerettek 25-30 körüli férfiakon?

Eddig a saját ízlésemet követtem, viszonylag világos kék farmer, converse vagy barnás focis cipővel, vicces, általában sötét színű pólóval, és kigombolva erre még rá egy kockás szürke-fekete ing, vagy csak simán fekete ing... Nem túl egyedi, feldobnám.

Ma nézegettem a plázában a csinos lányok barátait, és sokon volt hasonló, farmer, lakkos/matt elegáns fekete cipő, meg mondju kockás fehér-ciklámen vagy fehér-piros ing, begombolva nyakig.. Némelyiken meg nagy sál.. Nem tudom, ez kicsit nekem béna, szeretnék laza, vagány maradni. Esetleg csizma egy férfin? Azt még el tudom képzelni, valami westernest..

Köszönöm szépen a tippeket, jöhet akár írásban, akár képet linkelve is.



2012. nov. 20. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] ;)
2012. nov. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!