Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a Hogyan legyek jó nő c. műsorról? (A Lifenetworkon szokott menni)

Figyelt kérdés

Szoktatok ötleteket szedni onnan?

Én most látom először, egyenlőre nem rossz. Aki több részt látott már, tudott alkalmazni valamit, vagy csak úgy szórakozásra jó ez a műsor? (:


2012. nov. 19. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a frizura tippekkel kapcsolatos dolgokat szoktam kipróbálni:) Mindegyik bevált meg alkalmazom is őket.
2012. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
imádom! annyira egyszerű technikák, a csaj full aranyos, az ötletek kiválóak :) a szilveszteri buli sminkem az ő ötletén alapult :D l/18
2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze és imádom!!! egy jó ötletet onnan veszek
2012. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagyis "egy pár..."
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Klassz :)
2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó! Amióta megtalálom a neten szinte naponta járok a boltokba hogy vegyek alapanyagot hogy el tudjam készíteni. Én megcsinálom őket szerintem szörnyen egszerű és egyben hasznos is. :)
2013. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!