Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Melltartó-probléma....

FONTOS! Melltartó-probléma. Help!?

Figyelt kérdés

75A-s kosarú melltartókat hordok, de amilyenek nekem vannak úgy érzem nem emelik meg a mellemet maximálisan (semmiképpen sem szeretnék push up melltartót).

Nem tudnátok olyan melltartót javasolni, ami szép dekoltázst csinál, felnyomja a cicijeimet, és nincs (vagy csak minimális) push up van benne?



2012. nov. 18. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy létezik-e olyan tésztaszűrő, amin nincsenek lyukak.


Ha nem a kényelem, hanem a küllem (felnyomnja a cicijeimet) számít, akkor push up. A hétköznapi melltartók ugyanis nem arra vannak kitalálva, hogy összepréseljék a nyakadnál a melleid.

2012. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondolok kedves első válaszoló:) szerintetek ez jó? hatásos?

2012. nov. 18. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gagyi. Százszor inkább egy push up.
2012. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Wow..ezt én is kipróbálnám!

Hol lehet beszerezni?

2012. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodtok az ilyenhez, akkor figyeljetek arra, hogy a mell akkor szép ha a vállunk és a könyökünk között pont közép magasságban van. Nehogy túl felkerüljön a nyakatokba.
2012. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem ezen nem kell aggódnom. Nem vagyok ellátva ilyen téren! :)
2012. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
ez lehet gonosz lesz, de akinek a kosaras melltartó kell annak sose lesz egyáltalán század olyan dekoltázsa mint a képen lévő csajnak. bocsi.
2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok beszélni, de természetesen tisztában vagyok vele, hiszen vele élek! :)
2012. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
termeszetesen tisztaba vagyok vele:)
2012. nov. 18. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy ha megtaláltad a megoldást, akkor mit vársz még tőlünk? Miért kellett kiemelni a kérdést?
2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!