Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A plázapasikról vélemények?...

A plázapasikról vélemények? Mert nem hiszem el h ilyen pasik jönnek be a lányoknak. Blőőőee

Figyelt kérdés

Plázapasi: rózsaszín,fehér, babakék ruhák; napszemcsi; borotválja a mellszőrzetet és minden egyéb helyen; és imád vásárolni; rohadt beképzelt, fényképezgeti magát (EGY PASI)... Én 17 éves lány vagyok és ezek a pasik rohadtul nem jönnek be. De szinte már csak ilyenek vannak.(14-23 éves pasik kb. 70%-a ilyen)

Egyszerűen katasztrófa...


Egy igazi férfi nem tölt több időt a fürdőbe mint a csaj, nem hord csilli-villi cuccokat, fehér gatyát, nem mond olyanokat h "napszemcsi" és még sorolhatnám...


Véleményeket kérek


2009. aug. 14. 19:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
35%
milyen érdekes h véleményt kérdezett a kérdező,és mégis le vannak szavazva azok,akiknek tetszenek az ilyen fiúk...:) ez aztán az IQ-fight...
2009. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%

egyik osztálytársam is pont ilyen: sál a nyakba, tarnacipő, a gatyája letolva mint egy csajnak és az alsógatya félig kivan, napszemüveg még akkor is ha nem használja (főleg ha esik), fényképezkedés (legtöbbször csajokkal) nehéz elhinni hogy van barátnője, myvip- en a képein általában ott a teló (kit érdekel, hogy milyen telefonja van) állandóan zsebre teszi a kezét, de nem úgy mint egy fiú hanem mint egy lány

nevetséges az amit művel, de sajnos nem ő az egyetlen:(

2009. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%

jah és a haja mindig egy mestermű

utolsó voltam

2009. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
ez pont illik rám is :S, sál/letolt farmer/napszemüveg/tornacsuka, de én az R&B stílust képviselem és nem nézek ki b*zinak...
2009. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem különösebben jönnek be, de nem is zavarnak. Mindenki úgy öltözik, és úgy viselkedik, ahogy akar. A stílusomtól nagyon messze áll az, hogy pl egy plázapasival kavarjak, nem lenne sok közös témánk, az biztos, de van egy pár ilyen ismerősöm, egész jófejek tudnak lenni. És tény, hogy legalább igényesek.

L17

2009. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
14:24-esnek mondom h az előtte szólónak se tetszenek a plázapasik és 50-re le van pontozva...
2009. aug. 15. 17:48
 27/30 anonim ***** válasza:
én is leírtam, h mért nem tetszenek és mégis le vagyok pontozva....tehát valószínű nem a kérdező pontozott le valamennyiünket:S
2009. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
de levagyook pontozva...úgylátszik a pláza pasiknak nem tetszik az őket kritizáló vélemények
2009. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
17:30 hát sajnos te homár vagy.
2009. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megbizonyosodtam róla h nem vagyok hülye ha nem tetszenek ( hányok tőlük :P ) És igen téll. véleményt kérdeztem, tehát nem pontoztam le senkit.
2009. aug. 17. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!